Benzínové motory majú oveľa vyššiu úroveň ako kedysi. Sú výkonnejšie a ekonomickejšie s nižšou spotrebou paliva. Jazda na krátke vzdialenosti, nižšia kvalita benzínu a nečistoty v sytéme spaľovania a výfuku môžu ale spôsobiť stratu výkonu. Aby vaše auto malo výkon a spotrebu ako nové, vyvinuli sme jedinečné produkty, ktorý vyčistia benzínové vstrekovače, EGR ventil, sanie, katalyzátor a tak isto celý výfukový systém.
 
jlm-drag-race

 

jlm petrol emission reduction treatment snizuje emise benzin
JLM Emission Reduction Treatment Petrol - aditívum na zníženie emisií
€14,60

JLM aditívum na zníženie emisií je prípravok určený na čistenie palivového a výfukového systému pre benzínové motory. Obsahuje jedinečnú zmes prísad vrátane oktánového posilňovača a silných čistiacich prísad, ktoré sú nakombinované tak, aby poskytli hlboké a dôkladné čistenie celého palivového a výfukového systému vrátane katalyzátoru na benzínových motoroch.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J03150
jlm benzin extreme clean extra silny cistic palivoveho systemu benzin
JLM Petrol Extreme Clean - Účinná dekarbonizácia palivového a výfukového systému
€23,98

Super silný a účinný čistič určený na benzínový palivový systém. Prísada do benzínu určená na 40 až 60 litrov paliva. Znižuje emisie, rieši problémy s nepravidelnými otáčkami a zníženým výkonom. Pomáha prejsť testom emisií pred STK.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 308
03180 ETHANOL FUEL (2)
JLM E85 Fuel Treatment - ochrana etanolu
€12,40

JLM E85 Fuel Treatment je silná prísada do etanolového paliva. Špeciálne vyvinutý na ochranu palivového systému pred škodlivými účinkami palív E85 - palivo s obsahom 85% etanolu a 15% benzínu.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J03180
JLM GDI Injector Cleaner riesi problem priameho vstrekovania GDI TSI FSI CGI SIDI
JLM GDI Injector Cleaner - čistič benzínových priamych vstrekov
€14,98

Unikátny čistič vstrekovačov priameho vstrekovania benzínu JLM GDI Injector Cleaner bol navrhnutý (patentovaná chemická formulácia) a vyrobený podľa najvyšších uznávaných štandardov, tak aby veľmi účinne riešil konkrétny problém so vstrekovačmi priameho vstrekovania paliva.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 350
jlm octane booster oktanovy posilnovac
JLM Petrol Octane Booster 250ml
€11,63

Oktánový posilňovač JLM. Zvyšuje oktánové číslo benzínu o 2 až 4 body. Načo je potrebné zvyšovať oktánové číslo benzínu? Inovatívna spoločnosť JLM urobila výskum a dospela k prekvapivým záverom. Na základe toho vyrobila doteraz najlepeší octane booster - oktánový posilňovač.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 338
JLM Catalytic Exhaust Cleaner Petrol 250ml - čistič katalyzátoru
JLM Catalytic Exhaust Cleaner Petrol 250ml - čistič katalyzátoru
€14,60

JLM čistič katalyzátoru je prípravok určený na čistenie palivového a výfukového systému pre benzínové motory. Obsahuje jedinečnú zmes prísad vrátane oktánového posilňovača a silných čistiacich prísad, ktoré su nakombinované tak, aby poskytli hlboké a dôkladné čistenie celého palivového a výfukového systému na benzínových motoroch.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25792
JLM ochrana motoru benzin E10 250ml
JLM E10 Fuel Treatment 250ml - aditívum benzínu E10
€11,80

JLM E10 Fuel Treatment je komplexné ošetrenie paliva pre staršie automobily a všetky benzínové motory, kde použitie paliva E10 môže spôsobovať problémy. Táto benzínová prísada poskytuje ochranu pred koróziou etanolom a poskytuje dobré mazanie a ochranu sediel ventilov. Okrem toho zvyšuje oktánové číslo paliva.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 404
JLM Petrol Injector Cleaner 250ml
JLM Petrol Injector Cleaner 250ml
€9,56

JLM Injector Cleaner je profesionálny čistič benzínového palivového systému vrátane vstrekovačov, vhodný pre všetky staršie ale aj najnovšie motory. Je vhodný aj pre najnovšie Flex-fuel systémy a motory E10. Zlepšuje výkon motora a redukuje výfukové plyny.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25784
jlm lubricants diesel air intake egr cleaner cistenie egr sania
JLM Air Intake & EGR Cleaner 500ml - čistič sania a EGR
€11,88

JLM čistič sania a EGR bol špeciálne vyvinutý na čistenie nahromadených sadzí a iných usadenín v systéme recirkulácie výfukových plynov (EGR). 

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25791
benzínová emisná sada
JLM benzínová emisná sada
€39,76

Pripravili sme pre Vás osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na detox palivového, výfukového a olejového systému v benzínových motoroch. Použitie tejto sady Vám pomôže prejsť testom emisií na STK.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 356
JLM GPF cleaner aditivum cistenie benzinoveho filtra castic
JLM Petrol GPF Cleaner 250ml - čistič benzínového filtra častíc
€16,97

JLM Petrol GPF Cleaner je vysoko kvalitná benzínová prísada špeciálne vyvinutá na čistenie filtra pevných častíc v moderných benzínových motoroch. Optimalizuje spaľovanie prebytočných častíc v GPF. Čistí vstrekovače a spaľovaciu komoru, aby sa zabránilo hromadeniu prebytočných sadzí. 

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J03160
benzínový detox sada
JLM sada benzínový detox
€30,85

Pripravili sme osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na dekarbonizáciu a čistenie benzínových vstrekovačov, spaľovacej komory a katalyzátoru. Použitie tejto sady vám pomôže obnoviť výkon motoru a udržať jednotlivé komponenty motoru v dobrej kondícii.

Skladom  (3 ks)
Detail
Kód: 365
JLM DRIVE SK katalog produktov
Katalóg produktov JLM Drive
€0,01

Katalóg aktuálnych a plánovaných produktov JLM na rok 2021. Top 10 najpredávanejších produktov. Problémy s DPF sú novou pandémiou. Nedovoľte, aby Covid-19 zničil autá vašich zákazníkov.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 465
13 položiek celkom