Kód: J03180 | Značka: JLM

JLM E85 Fuel Treatment - ochrana etanolu

€11,20
Skladom (>5 ks)

JLM E85 Fuel Treatment je silná prísada do etanolového paliva. Špeciálne vyvinutý na ochranu palivového systému pred škodlivými účinkami palív E85 - palivo s obsahom 85% etanolu a 15% benzínu.

Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg

JLM E85 Fuel Treatment je multifunkčné aditívum na použitie v benzínoch s vysokým obsahom etanolu, ako je E85. JLM E85 Fuel Treatment stabilizuje hodnotu pH paliva a vytvára ochrannú bariérovú vrstvu na kovových častiach, ktorá zabraňuje korózii. Tiež chráni a maže palivový systém a chráni palivové čerpadlo pred nadmerným opotrebením.

Poskytuje vynikajúcu účinnosť pri čistení palivového a spaľovacieho systému a udržiava tieto systémy čisté. Minimalizuje usadeniny na vstrekovačoch paliva, nasávacích otvoroch a sacích ventiloch, čo vedie k zlepšeniu jazdných vlastností, úspornosti paliva a optimalizácii výkonu. Znižuje výfukové emisie.

Vďaka novej a špičkovej technológii palivových prísad spoločnosti JLM sa výkon motora spoľahlivo udrží po celú dobu životnosti vozidla. Odstránením usadenín a udržaním čistoty systému vstrekovačov bude fungovať tak ako má..

 

Vlastnosti
- chráni palivový systém pred koróziou
- chráni palivové čerpadlo pred nadmerným opotrebením
- vynikajúce na čistenie spaľovacej komory
- udržiava palivový a spaľovací systém čistý
- zlepšuje jazdné vlastnosti, výkon a spotrebu paliva
- znižuje výfukové emisie
- v prípade výskytu vody v palive, zabráni jej oddeleniu

 

Spôsob použitia
Celý objem 250 ml vlejte do nádrže benzínu E85. Určené na 40-60L. Vhodný pre všetky benzínové automobily. Pre čo najlepší výsledok použite pri každom tankovaní, ale pri vzniku problémov.

 

Kód produktu: J03180

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.