Kód: J03180 | Značka: JLM

JLM E85 Fuel Treatment - ochrana etanolu

€11,20
Skladom (>5 ks)

JLM E85 Fuel Treatment je silná prísada do etanolového paliva. Špeciálne vyvinutý na ochranu palivového systému pred škodlivými účinkami palív E85 - palivo s obsahom 85% etanolu a 15% benzínu.

Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg

JLM E85 Fuel Treatment je multifunkčné aditívum na použitie v benzínoch s vysokým obsahom etanolu, ako je E85. JLM E85 Fuel Treatment stabilizuje hodnotu pH paliva a vytvára ochrannú bariérovú vrstvu na kovových častiach, ktorá zabraňuje korózii. Tiež chráni a maže palivový systém a chráni palivové čerpadlo pred nadmerným opotrebením.

Poskytuje vynikajúcu účinnosť pri čistení palivového a spaľovacieho systému a udržiava tieto systémy čisté. Minimalizuje usadeniny na vstrekovačoch paliva, nasávacích otvoroch a sacích ventiloch, čo vedie k zlepšeniu jazdných vlastností, úspornosti paliva a optimalizácii výkonu. Znižuje výfukové emisie.

Vďaka novej a špičkovej technológii palivových prísad spoločnosti JLM sa výkon motora spoľahlivo udrží po celú dobu životnosti vozidla. Odstránením usadenín a udržaním čistoty systému vstrekovačov bude fungovať tak ako má..

 

Vlastnosti
- chráni palivový systém pred koróziou
- chráni palivové čerpadlo pred nadmerným opotrebením
- vynikajúce na čistenie spaľovacej komory
- udržiava palivový a spaľovací systém čistý
- zlepšuje jazdné vlastnosti, výkon a spotrebu paliva
- znižuje výfukové emisie
- v prípade výskytu vody v palive, zabráni jej oddeleniu

 

Spôsob použitia
Celý objem 250 ml vlejte do nádrže benzínu E85. Určené na 40-60L. Vhodný pre všetky benzínové automobily. Pre čo najlepší výsledok použite pri každom tankovaní, ale pri vzniku problémov.

 

Kód produktu: J03180

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie