JLM Diesel Injector Cleaner Pro 250ml
JLM Diesel Injector Cleaner Pro 250ml
€9,86

Čistič naftových vstrekovačov JLM Diesel Injector Cleaner čistí celý palivový systém vrátane nasávacích ventilov a vstrekovačov, znižuje množstvo usadenín vo filtri pevných častíc (DPF) a zlepšuje výkon motoru a znižuje spotrebu paliva. Výrazne znižuje emisie a dymenie z výfuku.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25805
JLM diesel Rapid fuel cleaner ucinny preplach vstrekovacov
JLM Diesel Rapid Fuel System Cleaner 500ml
€14,58

Extra koncentrovaný čistič naftových palivových systémov, ktorý je možné použiť priamo v palivovom filtri. Slúži na vyčistenie zaneseného palivového systému a odstránenie problémov s dymivosťou, vysokou spotrebou, alebo na ostránenie problému so zníženým výkonom motoru. Vysoko výkonný produkt, ktorý určený pre profesionálov.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25806
jlm diesel extreme clean extremne ucinny cistic palivoveho systemu
Tip
JLM Diesel Extreme Clean 1L
€38,55

JLM Diesel Extreme Clean je veľmi účinné aditívum do paliva, ktoré rýchlo a účinne čistí a omladzuje naftový palivový systém vrátane turba a výfukového systému s filtrom pevných častíc. Dokáže účinne detoxikovať celý palivový systém aj v prípade extrémneho zanesenia nečistotami. Rieši problémy s emisiami.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 3456
naftová emisná sada
Doprava zadarmo
JLM naftová emisná sada
€52,97

Pripravili sme osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na detox palivového, výfukového a olejového systému v naftových motoroch. Použitie tejto sady Vám pomôže prejsť testom emisií na STK.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 362
JLM Catalytic Exhaust Cleaner Diesel - čistič naftového katalyzátoru
JLM Catalytic Exhaust Cleaner Diesel - čistič naftového katalyzátoru
€14,28

JLM prísada ne čistenie naftových katalyzátorv obsahuje jedinečnú zmes aditív a silných čistiacich prísad, ktoré kombinujú a poskytujú hlboké a dôkladné čistenie celého palivového a výfukového systému naftových motorov. Nový jedinečný produkt navrhnutý kompletné čistenie palivového a výfukového systému.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25815
naftový detox sada
JLM sada naftový detox
€38,98

Pripravili sme osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na detox naftových vstrekovačov, čistenie turba a naftového katalyzátoru. Použitie tejto sady Vám pomôže obnoviť výkon motoru a udržať jednotlivé komponenty motoru v dobrej kondícii.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 368
profi naftový detox
JLM Profi naftový DETOX sada
€34,88

Pripravili sme účinnú sadu produktov, ktorá slúži na dekarbonizáciu a preplach naftových vstrekovačov, na čistenie sania a EGR ventilu. Sada je určená pre profesionálnych automechanikov, ale tak isto poslúži aj šikovným domácim majstrom. Použitie tejto sady veľmi účinne čistí dieselové vstrekovače a odstraňuje karbón zo sania a EGR ventilu.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 386
jlm chemia detox sania profi
JLM Diesel Intake Extreme Clean Fluid Pack - chemická dekarbonizácia
€59,60

Čistí sanie, spaľovacie komory, sacie ventily, vstrekovače paliva a turbo. Čistí aj motory bez turba. JLM extrémny čistič sania je unikátny a veľmi účinný produkt, ktorý čistí a dekarbonuje dôkladne a precízne. Tento produkt je jedinečný, pretože je omnoho účinnejší ako vodíková dekarbonizácia, alebo ako aditíva pridávané do nádrže.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 317
JLM detoxikacia dekarbonizacia cistenie sania profi
Akcia
JLM Intake Diesel Extreme Clean - chemická dekarbonizácia motora
€246,80
€185,60
(–25 %)

Čistí sanie, spaľovacie komory, sacie ventily, vstrekovače paliva a turbo. Čistí motory aj bez turba. JLM extrémny čistič sania je unikátny a veľmi účinný produkt, ktorý čistí a dekarbonuje dôkladne a precízne. Tento produkt je jedinečný, pretože je omoho účinnejší ako aditíva pridávané do nádrže.  

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 314
JLM Direct Injection Valve Cleaner cistenie ventilov priameho vstrekovania
Novinka
JLM Direct Injector Valve Cleaner - čistič ventilov priameho vstrekovanie
€14,80

Čistič ventilov priameho vstrekovania od spoločnosti JLM je účinný odstraňovač vysokoteplotných zapečených usadenín na báze uhlíka, ktoré sa hromadia najmä v spaľovacích komorách motora a za ventilmi. Tieto špecifické vysoko teplotné nečistoty vznikajú v motoroch s priamym vstrekovaním (GDI) a hybridoch, ale trápia aj naftové motory, čo vedie k strate výkonu, efektivity a zníženej spoľahlivosti.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J03190
stojan produktov JLM maly
Doprava zadarmo
Sada produktov do predajne
€159,40

Sada 12ks produktov s kartónovým dizajnovým stojanom. Určené pre predajne a servisy.  

Iba pre prihlásených
Kód: 486
11 položiek celkom