Kód: J02200 | Značka: JLM

JLM Diesel DPF ReGen Plus 250ml

€13,49
Skladom (>5 ks)

JLM Diesel DPF ReGen Plus je preventívny prostriedok určený pre všetky dieselové automobily s filtrom pevných častíc. Svojím unikátnym zložením, ktoré pozostáva z dôsledné vybraných aditív zabraňuje finančne nákladným problémom a poruchám filtru DPF.  DPF ReGen Plus uchováva filter častíc v optimálnom stave a zabraňuje jeho upchatiu. Pomáha k rýchlej a bezproblémovej regenerácii DPF aj v autách, ktoré jazdia v meste.

Kategória: Čistenie DPF a regenerácia
Hmotnosť: 0.3 kg
Použitie: DPF
JLM Diesel DPF ReGen Plus sa pridáva do nafty a zabraňuje zablokovaniu filtra pevných častíc v dieselových autách. Vysoká koncentrácia aktívnych zložiek v systéme DPF ReGen Plus zaisťuje, že sadze vo filtri sa spaľujú pri nižšej teplote a preto spaľujú skôr a lepšie. Z technického hľadiska ide o zlepšenie procesu regenerácie (proces čistenia).
 
 

Výhody

- vhodné pre všetký autá s filtrom pevných častíc
- upravuje spaľovanie - tvorba menej popolčeku
- upravuje regeneráciu DPF
- preventívne zabraňuje upchatiu DPF filtra
- predlžuje životnosť DPF filtru
- prispieva k spaľovaniu nečistôt v DPF pri nižšej teplote
 
 
Spoločnosť JLM odporúča, aby do palivovej nádrže bolo pridaných 250 mililitrov Diesel DPF ReGen Plus na každých 50 litrov paliva. JLM Diesel DPF ReGen Plus je vhodný najmä pre automobily s krátkymi jazdami a autá, ktoré pracujú pri nižších rýchlostiach. Diesel DPF ReGen Plus používajte pravidelne a preventívne, aby ste predišli problémom a nákladným opravám.
 
 
Video prečo stúpa hladina motorového oleja a aké je riešenie.
 
 
 
 
 
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ĽK Avatar autora | 26.10.2021
Tento produkt používam ako prevenciu na ochranu DPF. Preto dúfam, že funguje tak ako v popise a je prínosom pre DPFko.
5
DZ Avatar autora | 1.6.2021
Kvalitné aditivum, skvelý účinok, viditeľné výsledky.
5
MR Avatar autora | 4.11.2020
Už niekoľko krát použité a funguje výborne. Odporúčam.
5
LD Avatar autora | 7.5.2019
Zatiaľ som ho neobdrzal

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.