Novinka
Kód: 25814 | Značka: JLM

JLM Diesel Turbo Cleaner 500ml

€21,48
Skladom (> 5 ks)

JLM Turbo Cleaner je jedným z najlepších prípravkov na čistenie turba dostupných na súčasnom trhu. Použitie je ekonomické a extrémne jednoduché. Táto prísada do nafty veľmi efektívne odstraňuje nečistoty a sadze v turbe a zabraňuje ich ďalšiemu hromadeniu. Pomáha predlžovať životnosť turba s variabilnou geometroiu. Vhodné aj pre motory s filtrom pevných častíc.

Ak jazdíte často krátke vzdialenosti, alebo často stojíte v dopravných zápchat tak turbo nieje zaťažované a nedokáže sa dostatočne "vypáliť". To sa môže prejaviť v priebehu času. Kvôli nečistotám a sadziam môže byť turbo úplne znečistené. Ak je turbo zanesené nečistotami, existuje riziko opotrebovania a navyše sa môže turbínové koleso VGT (turbo kompresor s premennou geometriou) zadrieť. Lopatky turba sa už nemôžu správne otáčať a turbo nefunguje správene, je hlučné a časom je potrebná jeho výmena, alebo repas. Nahradenie je veľmi nákladné a často dokonca zbytočné. Dôkladné čistenie turbo - bez demontáže je najhospodárnejším a logickým ďalším krokom.

 
Riešením na vyčistenie turba a tak isto na prevenciu pred zanesením je použiť prípravok JLM Turbo Cleaner. Tento overený produkt funguje jednoducho a účinne. JLM Turbo Cleaner bol vyvinutý s cieľom obnoviť výkon motora, znížiť emisie sadzí a je vhodný pre všetky dieselové motory. Stačí pridať JLM Turbo Cleaner do palivovej nádže a vyjazdiť nádrž.
 
Výhody
- čistí turbo od nečistôt a sadzí (soot)
- predlžuje životnosť turba
- čistí VGT turbo - s variabilnou geometriou
- obnovuje výkon motoru
- vhodne pre všetky naftové motory aj s DPF filtrom
- vhodne aj pre BIO naftu
 
 
Použitie
Pridajte celý objem (500 ml) plechovky na maximálne 70 litrov.
 
Vhodné pre všetky dieselové motory s filtrom pevných častíc DPF aj bez neho.
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 3.8.2020
Asi to funguje :) po užití podľa návodu auto na druhý deň prestalo hádzať do núdzového režimu.
5
PK Avatar autora | 9.7.2020
Po cca 200km bolo cítiť smrad z výfuku po čistení takže ok a lepší ťah motora jednoznačne. Teraz mám prejdenych už 600km a môžem len odporučiť.
5
Avatar autora | 6.4.2020
+ Super

Odskusane..nie len že lepší ťah ma auto..ale ešte aj zvuk motora je tikší..
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.