Kód: J02385 | Značka: JLM

JLM AdBlue Plus 250 ml - ochrana proti kryštalizácii

€18,80
Skladom (>5 ks)
JLM AdBlue Plus čistí a zabraňuje tvorbe kryštálov v dávkovacom systéme AdBlue. Dlhodobo upravuje kvalitu kvapaliny AdBlue, aby sa zabezpečilo správne fungovanie systému AdBlue a SCR. Pomáha predchádzať strate výkonu a často následným nákladným opravám. Znižuje penivosť kvapaliny pri nízkych teplotách.
Kategória: Naftové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
AdBlue je kvapalina, ktorá sa automaticky strieka do výfukového systému automobilu. Tento systém je označený skratkou SCR - selektívna katalytická redukcia. Cieľom je zníženie emisií oxidu uhoľnatého vo vznetových motoroch. AdBlue kvapalina je vyrobená zo zmesi močoviny a destilovanej vody. Systém s  AdBlue sa začal používať v moderných naftových autách z dôvodu prísnejších emisných noriem Euro 6, ktoré sú v platnosti od roku 2016. AdBlue výrazne uľahčuje znižovanie emisií naftových áut, takže spĺňajú dané predpisy. 
AdBlue sa zvyčajne kontroluje a v prípade potreby dopĺňa počas bežnej údržby, ale je dobré ho kontrolovať a dopĺňať aj medzi týmito intervalmi. Takmer všetky autá, ktoré používajú AdBlue, sú vybavené kontrolkou na prístrojovej doske, ktorá vás upozorní, ak vám kavapalina dochádza.
 
Výhody 
- čistí dávkovací systém a zabraňuje kryštalizácii na vstrekovačoch AdBlue
- chráni AdBlue a systém SCR
- znižuje penenie kvapaliny
 
Použitie
250 ml JLM AdBlue Plus ošetrí 100 litrov AdBlue
 
- pretože nie je možné určiť presné množstvo kvapaliny AdBlue v nádrži vášho auta, odporúčame aditivovať kvapalinu AdBlue ešte pred naliatím do nádržky vášho auta 
- pozrite si tabuľku na fľaši JLM AdBlue Plus, aby ste videli, koľko mililitrov AdBlue Plus pridať
stlačte fľašu, aby sa dávkovacia komora naplnila zodpovedajúcim objemom. Dodržte doporučené dávkovanie. Nesprávne dávkovanie by mohlo mať negatívny vplyv na dobré fungovanie kvapaliny AdBlue
- vyprázdnite obsah dávkovacej komory do nádoby s AdBlue
- nalejte aditivovanú kvapalinu do zásobníka AdBlue vo vašom aute
 
Dôležité: Nepridávajte AdBlue alebo JLM AdBlue Plus do naftovej palivovej nádrže!
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.