Kód: J08011 | Značka: JLM

JLM Air Refresh 150 ml - osviežovač klimatizácie vôňa jablka

€13,90
Skladom (>5 ks)

Intenzívne prevonia interiér auta a odstráni pachy z interiéru. JLM Air Refresh je veľmi efektívny, pretože sa nejedná len o vôňu, ktorá pachy iba prekrýva, ale jedná sa neutralizáciu pachov, ktorá zároveň dezinfikuje interiér auta vrátane systému klimatizácie.

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
V uzavretom priestore auta sa môžu veľmi ľahko udržiavať rôzne pachy. Napríklad keď sme na cestách, v aute jeme, vozíme v ňom našich domácich miláčikov, prevážame nákupy alebo rôzne športové vybavenie. Pridajte k tomu odvoz prípadného odpadu. To všetko sú zdroje nepríjemného zápachu,  ktorý sa postupne objaví v kabíne auta.
 
Žiaľ veľa pretrvávajúcich pachov nezmizne s bežnými osviežovačmi do auta. Nie sú na to vhodné. Napríklad zápach z rozliatej tekutiny napriek vyčisteniu často pretrváva. 
 
Dobrou správou je, že s jednorazovým sprejom JM Lubricants je stále možné získať sviežu vôňu nového auta. S minimálnou námahou odstraňuje pachy bez ohľadu na to, aké sú trvalé a v akom rozsahu. Jednoducho za sebou zanecháva krásnu vôňu ako v novom aute. JLM Air Refresh je účinný, pretože pachy neutralizuje, a nielen ich prekrýva. 
  
Výhody
- odstraňuje nepríjemný zápach z klimatizačnej a vykurovacej jednotky
- čistí, dezinfikuje a neutralizuje pachy
- jednoduché použitie
 
Použitie
Air Refresh cirkuluje celým ventilačným a klimatizačným systémom. To znamená, že sa dostane k pachom z akéhokoľvek miesta vo vašom aute – pod sedadlami, v priestore pre nohy, v zadnom úložnom priestore. Pachy neutralizuje a naviac po sebe zanecháva krásnu sviežu vôňu.
 
Postup
 1. Uistite sa, že vaše auto nie je počas tohto procesu vystavené priamemu slnečnému žiareniu a že je na dobre vetranom mieste.
 2. Deti a domáce zvieratá by sa nemali zdržiavať v blízkosti vášho vozidla počas celého procesu ani 10 až 15 min. po ňom.
 3. Vysajte všetky poťahy a koberce v aute. 
 4. Odstráňte všetky predmety, ktoré by mohli spôsobovať zápach.
 5. Zatvorte všetky okná.
 6. Naštartujte vozidlo a nechajte ho bežať na voľnobeh. 
 7. Nastavte ventilátor na maximálnu polohu.
 8. Spustite klimatizáciu a teplotu nastavte na najnižšiu hodnotu.
 9. Ventilácia by mala byť vo vnútornom cirkulačnom režime.
 10. Umiestnite JLM Air Refresh do stredu interiéru auta na pevnú základňu, napríklad na stredovú konzolu. Pred odchodom skontrolujte, či je umiestnený na pevnom podklade a nespadne.
 11. Stlačte uzamykaciu spúšť na plechovke. Tým sa aktivuje proces striekania a rozprašovania dezinfekcie, ktorý sa dokončí, keď je plechovka prázdna. 
 12. Zatvorte dvere a uistite sa, že všetky ostatné s tiež zatvorené.
 13. Zamknite auto.
 14. Nechajte pôsobiť 15 minút.
 15. Pred vypnutím motora otvorte všetky dvere.
 16. Nechajte auto 10 minút vyvetrať. 
 17. A vychutnajte si sviežu vôňu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.