Kód: J03155 | Značka: JLM

JLM Petrol Extreme Clean - dekarbonizácia benzínových motorov

€25,70
Skladom (>5 ks)
Super silný a účinný čistič určený na benzínový palivový systém. Prísada do benzínu určená na 40 až 60 litrov paliva. Znižuje emisie, rieši problémy s nepravidelnými otáčkami a zníženým výkonom. Pomáha prejsť testom emisií pred STK.
Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.6 kg
Prísada obsahuje detergenty, ktoré zabezpečujú čistenie vstrekovačov, zapaľovacích sviečok, vstupných a výstupných ventilov a spaľovacej komory. Oktánový zosilňovač vo výrobku reguluje účinnejšie spaľovanie benzínu.
Tieto dve zložky zaisťujú dokonalé spaľovanie vo valci a oveľa čistejšie výfukové plyny, pretože sa tvorí málo sadzí. Zloženie Extreme Cleaneru zaisťuje, že olejové zvyšky a sadze, ktoré pochádzajú z výfukového systému, horia pri teplote, ktorá je približne o 125 stupňov nižšia ako je bežné. Výsledkom toho je, že výfukový systém vrátane turba, je vyčistený už pri nižšej teplote výfukových plynov. Okrem toho sa zvyšuje účinnosť katalyzátora a výfukové plyny sú čistejšie.
 
Neutralizácia fosforu
V závislosti od stavu benzínového motora môže do spaľovacej komory unikať olej. Tento olej sa spaľuje a produkuje fosfor. Tento fosfor vystupuje z výfukového systému a po vstupe do katalyzátora poškodzuje jeho účinnosť, čo vedie k trvalým problémom s katalyzátorom. Tento problém rieši JLM Petrol Extreme Clean. Jeden z prvkov, ktorý obsahuje Extreme Cleaner, neutralizuje fosfor (zo spáleného oleja) približne o 50%. Vďaka tomu je katalyzátor čistejší a účinnejší. A životnosť CATu sa zvyšuje.
 
Použitie
 • super silné aditívum do benzínu
 • detoxikácia kompletného palivového systému
 • čistí spaľovaciu komoru, ventily, EGR ventil, zapaľovacie sviečky
 • upravuje oktánové číslo benzínu
 • obnovuje výkon motoru a redukuje emisie
 • zvyšuje účinnosť benzínového filtru pevných častíc
 • výrazne znižuje emisie HC, CO
 
Máte problém prejsť testom emisií? 
 problem-prejst-emisie

 JLM Petrol Extreme Clean vám pomôže vyriešiť tento problém. V kombinácii s použitím produktu proti úniku oleja JLM Stop Smoke prejdete testom emisií bez veľkých investícií. Nalejte JLM Extreme Clean do benzínu a jazdite aspoň 30 min vo vyšších otáčkach, aby sa dosiahla maximálna účinnosť.

 
 
 
Kedy použiť
 • pri nepravidelnom behu motoru
 • pri problémoch s benzínovým turbom
 • pri zvýšenej dymivosti
 • pri problémoch s katalyzátorom
 • preventívne na udržanie čistého palivového a výfukového systému
 
Návod na použitie
Celý objem 500 ml vlejte do benzínu pred, alebo po natankovaní. Objem 500 ml určený na 40 až 60 litrov benzínu. Pre vyššiu účinnosť vlejte do 40 litrov benzínu a vyjazdite celú nádrž. Výsledky je už možné pozorovať po nájazde 100 km.
 
Použite pri problémoch s dymivosťou, kolísaním otáčok, zníženým výkonom, cukaním, problémom s katalyzátorom. Alebo preventívne každých 5000 km.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
D Avatar autora DJ 20.5.2023 09:26
Dobry deň,možte byt konkretnejši ohladom jazdy vo vyššich otačkach, 3000,4000,....?Ake minimalne, aby to malo želaný účinok. Ďakujem.
Odpovedať
M Avatar autora OPF 12.5.2023 08:17
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či je daný produkt vhodný aj do áut s OPF filtrom? Ďakujem.
Odpovedať
TJ Avatar autora 15.5.2023 08:12
Áno JLM Petrol Extreme Clean je vhodný aj pre najnovšie autá s benzínovým filtrom pevných častíc (GPF/OPF). Výrazne znižuje emisie vďaka čistému spaľovaniu. Minimalizuje tak zanášania GPF filtra.
P Avatar autora Prečistenie Audi 80 26.6.2022 08:36
Dobrý deň, tento produkt by som rád použil viac-menej ako prevenciu v aute Audi 80 B3 1.8s 66kw r.v. 1988 so vstrekovaním KJ-tronic. Je tento produkt vhodný aj pre takto staré auto? Tankujem výhradne prémiové palivá, no s autom sa jazdí málo a chcem mu preto dopomôcť aditivaciou. Viete odporučiť aj vhodný produkt prípadne do oleja? Resp. nie je vhodnejšie použitie dekarbo balíčka? Ďakujem
Odpovedať
TJ Avatar autora Prečistenie Audi 80 27.6.2022 09:36
JLM Petrol Extreme clean je kombinované dekarbonizačné aditívum na čistenie vstrekovačov, celého palivového systému a benzínového katalyzátoru. Je overené aj v starších motoroch s turbom aj bez turba, takže ho môžete použiť aj vo Vami uvedenom motore. Osvedčuje sa tiež pravidelne používanie preplachu pri výmene oleja s preplachovým aditívum JLM Engine Flush. A následne použitie najnovšej generácie keramickej ochrany motora JLM Bortec, ktorá je vhodná aj do starších motorov. Chráni motor pri studených štartoch, zamedzuje medznému treniu a chemicky stabilizuje olej, do ktorého sa vždy dostáva vlhkosť v dôsledku kondenzu a zmeny teploty. Tu je možnosť dekarbonizačného balíčka: https://www.jlmaditiva.sk/benzinova-dekarbonizacna-sada/
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.