Kód: 398 | Značka: JLM

JLM Petrol GPF Cleaner 250ml - čistič benzínového filtra častíc

€16,90
Skladom (> 5 ks)

JLM Petrol GPF Cleaner je vysoko kvalitná benzínová prísada špeciálne vyvinutá na čistenie filtra pevných častíc v moderných benzínových motoroch. Optimalizuje spaľovanie prebytočných častíc v GPF. Čistí vstrekovače a spaľovaciu komoru, aby sa zabránilo hromadeniu prebytočných sadzí. 

Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Podľa nových smerníc musia byť filtrom pevných častíc vybavené už aj benzínové motory. Je veľký predpoklad, že taka ako pri naftových filtroch častíc DPF bude dochádzať k upchávaniu aj pri GPF filtroch. Nieje to najlepšia správa pre motoristov. Mnohí na vlastnej koži zažili problémy s DPF filtrom a to bol jeden z dôvodov, prečo sa nakoniec rozhodli pre benzínové auto. Či podobné problémy budeme riešiť s GPF filtrom ukáže čas. 
JLM má ale riešenie aj na potencionálne problémy,ktoré môžu vznikať s filtrom pevných častíc v benzínových motoroch. 
 
Novinka na svetovom trhu, na sklade momentálne testovacie vzorky.
 
Princíp nového GPF aditíva pozostáva na podobnom princípe, ako to je pri aditívach na podporu regenerácie a čistenie DPF filtra. Vďaka použitiu JLM GPF prísady, sa zníži teplota, pri ktorej dôjde k vypáleniu sadzí a tým k úplnému dobehnutiu procesu regenerácie.
 
JLM Petrol GPF Cleaner je vysoko kvalitná benzínová prísada špeciálne vyvinutá na čistenie filtra pevných častíc v moderných benzínových motoroch. Čistič JLM GPF cleaner optimalizuje spaľovanie prebytočných častíc v GPF. Čistí vstrekovače a spaľovaciu komoru, aby sa zabránilo hromadeniu prebytočných sadzí. Jedinečná kombinácia čistého palivového systému, čistého spaľovania s nižšími emisiami spolu s katalyzovanými časticami vyčistia GPF filter a udržia ho dlhodobo čistý. Vďaka tomuto aditívu  zostane čistý aj katalyzátor, systému recirkulácie výfukových plynov (EGR) a  budú spálené nečistoty a usadeniny na lopatkách turba.
 
Vlastnosti a výhody
  • Zabezpečuje bezproblémovú prevádzku filtra častíc GPF 
  • Čistí a udržuje GPF filter čistý
  • Umožňuje rýchle a úplné spaľovanie sadzí a regeneráciu
  • Zabraňuje upchávaniu GPF
  • Čistí motor, variabilné lopatky turbíny a výfukový systém
  • Znižuje dymivosť, HC, CO 
  • Zlepšuje spotrebu paliva
  • Predĺži životnosť GPF filtra a katalyzátora
 
Použitie
Určené pre všetky benzínové autá vybavené filtrom pevných častíc. Celý objem vlejte do palivovej nádrže s benzínom pred, alebo po natankovaní. Vhodné na 40 - 60 litrov benzínu. Použite pri problémoch s GPF, alebo preventívne každých 5 000 km.
 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.