Profi prípravky už overené vo veľkých firmách a vozových parkoch. S presvedčivými výsledkami riešia problemý s DPF filtrami, alebo pomáhajú predchádzať poruchám filtrov pevných častíc. Servisy a dielne zamerané na čistenie DPF filtrov úspešne používaju prípravky na preplach filtrov bez nutnosti ich demontáže. Šetria sa tak náklady a čas, zároveň s veľmi dobrou úspešnosťou.

Náplň do FAP / DPF filtra slúži ako priama náhrada originál náplní prevažne pre PSA koncern ako aj VW, Volvo, Ford. Vyskúšajte osvedčené prípravky a šetrite dráhé náklady na opravu filtrov pevných častíc.

jlm particulate filter cleaner patentovany cistic DPF FAP
Tip
€26,57

Čistič filtrov pevných častíc JLM je jeden z najlepších čistiacich prostriedkov na trhu na čistenie filtra pevných častíc. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej aktívnej prísady platiny a céru.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25798
JLM DPF Cleaner Heavy Duty 1L - čistič DPF
Doprava zadarmo
€61,92

Čistič filtrov pevných častíc JLM je jeden z najlepších čistiacich prostriedkov na trhu na čistenie filtra pevných častíc určený pre nákladné autá, ťažkú techniku a veľké vozové parky. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej aktívnej prísady platiny a céru.

Skladom  (4 ks)
Detail
Kód: 25819
JLM Diesel DPF ReGen Plus 250ml
€11,97

JLM Diesel DPF ReGen Plus je preventívny prostriedok určený pre všetky dieselové automobily s filtrom pevných častíc. Svojím unikátnym zložením, ktoré pozostáva z dôsledné vybraných aditív zabraňuje finančne nákladným problémom a poruchám filtru DPF.  DPF ReGen Plus uchováva filter častíc v optimálnom stave a zabraňuje jeho upchatiu. Pomáha k rýchlej a bezproblémovej regenerácii DPF aj v autách, ktoré jazdia v meste.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25800
jlm lubricants dpf refill fluid napln DPF
od €48,99

Špeciálne dieselové aditívum, určené pre DPF / FAP filtre pevných častíc. Náplň je určená pre vozidlá vybavené dávkovacím systémom, ktoré dávkuje aditívum do DPF filtra a tak zlepšuje proces periodickej regenerácie sadzí nahromadených vo filtri pevných častíc.

Skladom  (> 5 ks)
Kód: 257/1 L
jlm lubricants dpf refill fluid 1l
Doprava zadarmo
€119,51

Špeciálne dieselové aditívum určené pre DPF / FAP filtre pevných častíc. Náplň je určená pre vozidlá vybavené dávkovacím systémom, ktoré dávkuje aditívum do DPF filtra a tak zlepšuje proces periodickej regenerácie sadzí nahromadených vo filtri pevných častíc.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25813
jlm lubricants diesel particulate filter cleaner cistic DPF
€19,40

JLM Diesel DPF Spray pre profesionálov v automobiloch odstraňuje častice, karbón a iné usadeniny v špinavých filtroch pevných častíc (DPF) rýchlo a efektívne bez potreby demontáže filtra.

Skladom  (2 ks)
Detail
Kód: 25799
JLM Catalytic Exhaust Cleaner - čistič katalyzátoru
€14,28

JLM prísada ne čistenie naftových katalyzátorv obsahuje jedinečnú zmes aditív a silných čistiacich prísad, ktoré kombinujú a poskytujú hlboké a dôkladné čistenie celého palivového a výfukového systému naftových motorov. Nový jedinečný produkt navrhnutý kompletné čistenie palivového a výfukového systému.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25815
JLM DPF Cleaning & Flush Fluidpack - čistenie DPF
€49,55

Prípravok na čistenie DPF filtrov určený pre servisy a dielne. V kombinácii s nástrojmi na čistenie pohonných látok JLM Diesel DPF Cleaning Toolkit tento profi prípravok čistí veľmi znečistené filtre pevných častíc bez demontáže a šetrí motoristom až tisícky eur.

Skladom  (2 ks)
Detail
Kód: 25807
JLM DPF Cleaning Toolkit - pištol na čistenie DPF
€189,60

Aplikačný nástroj na čistenie filtrov pevných častíc DPF/FAP. V kombinácii s s prípravkom na čistenie a preplach DPF JLM DPF Cleaning & Flush Fluidpack - čistenie DPF čistí veľmi znečistené filtre pevných častíc bez demontáže a šetrí motoristom až tisícky eur.

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 25808
eolys 176 kit 1l aditivum pro fap filtry citroen peugeot walker 80618
€48,57

Špeciálne dieslové aditívum určené pre vozidlá ktoré sú vybavené filtrom pevných častíc a sú registrované po roku 2002 do roku 2010 norma - euro 4 a euro 5. Walker Eolys 176 čistí a regeneruje filter pevných častíc a je určený pre mnohé značky automobilov.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 80617
eolys 176 kit 3l aditivum pro fap filtry citroen peugeot walker 80618
€95,93

Š peciálne dieslové aditívum určené pre vozidlá ktoré sú vybavené filtrom pevných častíc a sú registrované po roku 2002 do roku 2010 norma - euro 4 a euro 5. Walker Eolys 176 čistí a regeneruje filter pevných častíc a je určený pre mnohé značky automobilov.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 80618
JLM DPF Cleaning Probe - sonda na čistenie DPF
€52,56

JLM DPF čistiaca sonda je ponúkaná ako príslušenstvo k sade JLM DPF Cleaning Toolkit , ktorá obsahu štandardnú konickú dýzu s priehľadnou hadicou.

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 25809
JLM DPF Kit - sada na výmenu DPF kvapaliny
€13,27

Dávkovacia súprava JLM DPF Kit je určená na výmenu DPF kvapaliny v autách, ktoré majú samostatnú nádržku na aditívum pre DPF. Toto aditívum vstrekuje do paliva riadiaca jednotka, aby dochádzalo k úplnej regenerácii DPF. Tento systém je použitý v najnovších naftových autách Peugeot, Citroen, Ford, Mazda a ďalších. Dávkovacia súprava je určná pre náplň JLM Diesel DPF Refill Fluid - aditívum pre FAP/DPF .

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 25803
13 položiek celkom