Kód: 380 | Značka: JLM

JLM DPF doktor sada

€53,60
Skladom (5 ks)

Pripravili sme pre vás osvedčenú a cenovo zvýhodnenú sadu produktov. Vďaka tejto sade nielen predídete problémom s DPF, ale účinné aditíva reálne riešia problémy signalizované rozsvietenou kontrolkou DPF - filtra pevných častíc. Ak jazdíte krátke trasy, často v mestskej premávke, ak sa sa regenerácia DPF spúšťa veľmi často, alebo zasvieti kontrolka DPF, táto sada je určená práve pre vás. 

Kategória: Čistenie DPF a regenerácia
Hmotnosť: 1.2 kg

JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml je jeden z najlepších čistiacich prostriedkov na trhu na čistenie filtra pevných častíc. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej aktívnej prísady platiny a céru.

Informácie o produkte
Všetky moderné automobily s naftovým motorom majú filtre na filtráciu pevných častíc. Filter zachytáva neúplne spálené palivo (sadze) z motora, ktoré by inak skončilo v prostredí. V priebehu času sa filter naplní. Elektronika vozidla zaručuje, že tieto sadze sa spália počas jazdy po diaľnici alebo pri vysokom zaťažení motora. Tomuto procesu sa hovorí regenerácia. 

 
Avšak mnohé autá vykonávajú len krátke jazdy, v dôsledku čoho sa motor vôbec nenamáha. V dôsledku toho nedochádza k regenerácii a sadze sa naďalej hromadia v DPF. Nakoniec sa zablokuje filter, na prístrojovej doske sa rozsvieti oranžové kontrolné svetlo s symbolom filtra tuhých znečisťujúcich látok a vozidlo musí byť odvezené do servisu.
 
JLM Diesel Particulate Filter Cleaner rieši tento špecifický problém. Nie je potrebné demontovať filter pevných častíc. To šetrí čas, a preto peniaze. Pridajte obsah fľaše do plnej nádrže s palivom a znova pokračujte v jazde. Čistič zabezpečuje, že sadze v filtri tuhých častíc vznietia pri nízkej rýchlosti, keď je motor pod ľahkým zaťažením a dokonca aj počas krátkych jázd.
 
Okrem čistiaceho prostriedku prípravok znižuje emisie HC a CO a emisie sadzí takmer o 20 percent.  Navyše tento prostriedok zaisťuje, že vo DPF filtri sa ukladá menej sadzí, čo znamená, že zákazník nemusí riešiť servis DPF filtru tak často. JLM čistič filtru pevných častíc takisto udržuje motor a filter častíc v dobrej kondícii, čo má za následok lepší výkon a nižšiu spotrebu paliva.
 
Vlastnosti
- upravuje regeneráciu filtra pevných častíc
- čistí bez nutnosti rozoberania DPF filtra
- nieje nutný vysoký výkon motora na regeneráciu
- znižuje spotrebu paliva
- znižuje množstvo sadzí akumulovaných v DPF
- nižšie prevádzkové naklady na opravu DPF
- vyhovuje VERT a EPA štandardom
 
Video ako funguje prísada na čistenie DPF
 
Výhody
Bežné čistiace prostriedky obsahujú železo na iniciovanie regeneračného procesu. JLM Čistič filtrov DPF obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej zlúčeniny platiny a céru. Kombinácia platiny a ceru zaisťuje v prvom rade výrazne zlepšenú regeneráciu a čistenie filtra pevných častíc v porovnaní s bežnými čistiacimi prostriedkami. Čím vyššia je koncentrácia platiny, tým lepšia je regenerácia.
 
Pretože čistiace prostriedky JLM obsahujú menej železa ako čistiace prostriedky ostatných výrobcov, vo filtri pevných častíc sa minimalizuje tvorba popola. Výsledkom je predĺženie životnosti filtra.
 
Výrobcovia konvenčných čistiacich prostriedkov znižujú množstvo železa v prísadách. Výsledkom je drastické zníženie regeneračného výkonu. Preto doporučujeme používať inovatívny JLM čistič filtra pevných častíc. Tento produkt obnovuje výfukový systém a tým aj spotrebu paliva, výkon a emisie výfukových plynov do pôvodného stavu v továrňach. JLM Diesel Particulate Filter Cleaner je dokázané, že je vhodný pre osobné automobily, úžitkové vozidlá a ťažké dieselové retrofitné systémy.
 
Po vyčistení filtra pomocou čističa filtrov pevných častíc naftového motora sa môže preventívne udržiavať s použitím Diesel DPF ReGen Plus 375 ml / J02200

 

Článok ako funguje filter pevných častíc v naftových motoroch (DPF / FAP filter)

 Návod na použitie

- Pridajte 375 ml čistiaceho prostriedku JLM DPF na 60 litrov motorovej nafty pred alebo po doplnení paliva.
- Pridaním čistiaceho prostriedku JLM DPF Cleaner do nádržky na naftu každých 10 000 kilometrov zabezpečíte úplné regenerovanie filtra bez ohľadu na typ DPF a bez ohľadu na jazdné podmienky 
 

 --------------------

JLM Diesel DPF ReGen Plus sa pridáva do nafty a zabraňuje zablokovaniu filtra pevných častíc v dieselových autách. Vysoká koncentrácia aktívnych zložiek v systéme DPF ReGen Plus zaisťuje, že sadze vo filtri sa spaľujú pri nižšej teplote a preto spaľujú skôr a lepšie. Z technického hľadiska ide o zlepšenie procesu regenerácie (proces čistenia).
 

Výhody

- vhodné pre všetký autá s filtrom pevných častíc
- upravuje spaľovanie - tvorba menej popolčeku
- upravuje regeneráciu DPF
- preventívne zabraňuje upchatiu DPF filtra
- predlžuje životnosť DPF filtru
- prispieva k spaľovaniu nečistôt v DPF pri nižšej teplote
  
Spoločnosť JLM odporúča, aby do palivovej nádrže bolo pridaných 250 mililitrov Diesel DPF ReGen Plus na každých 50 litrov paliva. JLM Diesel DPF ReGen Plus je vhodný najmä pre automobily s krátkymi jazdami a autá, ktoré pracujú pri nižších rýchlostiach. Diesel DPF ReGen Plus používajte pravidelne a preventívne, aby ste predišli problémom a nákladným opravám.
 

 

Sada obsahuje

1x JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml - patentovaný čistič DPF
2x JLM Diesel DPF ReGen Plus 250ml

Zľava 16% oproti nákupu produktov jednotlivo.

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 18.5.2024
1
5
KK Avatar autora | 7.4.2022
Super
5
KK Avatar autora | 4.1.2022
Max spokojenost.
1
L Avatar autora | 10.10.2021
Mne produkty JLM vôbec nepomohli. DPF filter to skoro vôbec nevyčistilo. Možno záleží od typu auta ale moja skúsenosť je takáto. Najskôr som dal CLEANER, potom REGEN PLUS a ešte 2X každú druhú nádrž REGEN PLUS a bez zmeny. Filter sa vypaluje stále dosť často.
5
PS Avatar autora | 17.5.2020
Produkty JLM na DPF pouzivam pravidelne a naozaj funguju. Pre mna najlepsie na thru. Odporucam.
5
FK Avatar autora | 24.4.2020
Splnil ucel. Pri kazdom tankovani pouzivam aditivum ale az teraz pred nejakym casom som zacal pouzivat JLM aditivim a je najlepsie ake som mal . motor to citi a ja tiez ked som vypalil DPF . Plan je pokracovat v tom a raz za cas kupit aj aditivum na cistenie komplet motora. Palec hore.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.