Kód: J06057 | Značka: JLM

JLM Underbody Spray Black 500ml - gumovy nástrek podvozku

€11,52
Skladom (>5 ks)

JLM Underbody Spray anti-štrkový gumoasfaltový sprej na báze syntetických živíc a gumy. Tento náter je rýchlo suchý a je špeciálne vyvinutý pre dlhodobú ochranu pred štrkom a skalkami. Je určený na podvozok, predné a zadné spojlery, prahy, bočné prahov, oblúky blatníkov a podobne.

 

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.6 kg
 
Informácie o produkte
Tento produkt je tixotropný (dej premeny z tekutého stavu na pevný) a pri nanášaní nesteká. Výrobok má dobrú priľnavosť a môže byť pretrený / prestriekaný akýmkoľvek lakovým systémom, keď je úplne vysušený. Sušenie sa môže uskutočňovať pri izbovej teplote alebo pri zvýšených teplotách až do 60 ° C. Po aplikácii bude výsledkom uzatvorený, pružný a štruktúrovaný film s vynikajúcou ochranou proti hrdzaveniu a s vynikajúcou odolnosťou proti oderu štrkom. Prípravok tiež znižuje hluk vo vnútri automobilov, vďaka svojim vlastnostiam.
 
Vlastnosti
- rýchlo schnúci
- pri aplikácii neodkvapkáva
- znižuje hlučnosť 
- chráni pred hrdzou
- chráni pred štrkom a kamienkam
- prelakovateľný
- farba čierna
 
 
Návod na použitie
1. Povrch musí byť čistý, bez hrdze a suchý.
2. Pred použitím dobre pretrepte.
3. Doporučená hrúbka nástreku = približne 0,5 mm. Aplikujte minimálne 2 vrstvy.
4. Pre dlhodobú ochranu pred koróziou by sa mal holý kov najskôr ošetriť antikoróznym základným náterom.
5. Pred lakovaním nechajte náter úplne vysušiť.
 
Dôležité
Nestriekajte na výfukové a brzdové systémy ani na časti motora. Po použití vyčistite trysku a zabráňte upchatiu, držte plechovku hore dnom a rozprašujte, kým z plechovky nevyteká len plyn (hnací plyn).
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie