Kód: J04603 | Značka: JLM

JLM Underbody Spray Black 500ml - gumovy nástrek podvozku

€12,90
Skladom (>5 ks)

JLM Underbody Spray anti-štrkový gumoasfaltový sprej na báze syntetických živíc a gumy. Tento náter je rýchlo suchý a je špeciálne vyvinutý pre dlhodobú ochranu pred štrkom a skalkami. Je určený na podvozok, predné a zadné spojlery, prahy, bočné prahov, oblúky blatníkov a podobne.

 

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.6 kg
 
Informácie o produkte
Tento produkt je tixotropný (dej premeny z tekutého stavu na pevný) a pri nanášaní nesteká. Výrobok má dobrú priľnavosť a môže byť pretrený / prestriekaný akýmkoľvek lakovým systémom, keď je úplne vysušený. Sušenie sa môže uskutočňovať pri izbovej teplote alebo pri zvýšených teplotách až do 60 ° C. Po aplikácii bude výsledkom uzatvorený, pružný a štruktúrovaný film s vynikajúcou ochranou proti hrdzaveniu a s vynikajúcou odolnosťou proti oderu štrkom. Prípravok tiež znižuje hluk vo vnútri automobilov, vďaka svojim vlastnostiam.
 
Vlastnosti
- rýchlo schnúci
- pri aplikácii neodkvapkáva
- znižuje hlučnosť 
- chráni pred hrdzou
- chráni pred štrkom a kamienkam
- prelakovateľný
- farba čierna
 
 
Návod na použitie
1. Povrch musí byť čistý, bez hrdze a suchý.
2. Pred použitím dobre pretrepte.
3. Doporučená hrúbka nástreku = približne 0,5 mm. Aplikujte minimálne 2 vrstvy.
4. Pre dlhodobú ochranu pred koróziou by sa mal holý kov najskôr ošetriť antikoróznym základným náterom.
5. Pred lakovaním nechajte náter úplne vysušiť.
 
Dôležité
Nestriekajte na výfukové a brzdové systémy ani na časti motora. Po použití vyčistite trysku a zabráňte upchatiu, držte plechovku hore dnom a rozprašujte, kým z plechovky nevyteká len plyn (hnací plyn).
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.