Kód: J04811 | Značka: JLM

JLM Radiator Stop Leak 250ml - utesňovač chladiča s kondicionérom

€12,50
Skladom (>5 ks)

Utesňuje otvory a trhliny v chladičoch, hadiciach chladiacej kvapaliny, zásobníkov chladiacej kvapaliny, vykurovacích radiátoroch, hlavách valcov, tesneniach hlavy a vodných čerpadlách až do 0,9 milimetrov. Čistí a zabraňujú oxidácii.

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.3 kg

Informácie o produkte

Akonáhle sa JLM Radiator Sealer & Conditioner Pro pridá do chladiaceho systému vozidla, jeho aktívne komponenty utesňujú akékoľvek netesnosti, ktoré existujú až do priemeru takmer jedného milimetra. Čistiaci účinok JLM Radiator Sealer & Conditioner je ideálnym riešením pre prevenciu problémov v chladiacom systéme.
JLM tesniaca zmes do chladiča je vhodna pre všetky bežné chladiace systémy, vodné čerpadlá a vykurovacie systémy vo všetkých vozidlách. Radiátor Sealer & Conditioner Pro má protikorózny účinok, ktorý ho robí vhodným na použitie ako preventívny prostriedok alebo na údržbu. Môže miešať so všetkými typmi chladiacich kvapalín.
 
 
Vlastnosti
- vhodný pre všetky typy chladičov a vodných púmp
- miešateľný so všetkými druhmi chladiacich kvapalín
- vynikajúci na preventívnu údržbu chladiacich systémov
- chráni chladiaci systém pred oxidáciou a upchaním
 
 
Návod na použitie
1. zahrejte motor až do prevádzkovej teploty a nechajte bežať na voľnobehu.
2. Nastavte kúrenie na najvyšší stupeň nastavenie.
3. Otvorte zásobník chladiacej kvapaliny alebo chladič v súlade s pokynmi výrobcu vozidla.
4. Dobre pretrepte pripravok a pridajte celý obsah jednej fľaše do chladiaceho systému.
5. Jedna fľaša prípravku postačuje pre chladiace systémy (do objemu chladiva 12L) na väčšine bežných osobných a ľahkých komerčných vozidiel.
 
JLM Radiator Sealer & Conditioner Pro vyhovuje štandardným metódam ASTM D3147, ASTM D1881, ASTM D1384 a CEC C-22-A-00 na testovanie aditív na detekciu netesností pre chladiace média
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 22.6.2021
vytekalo mi z auta liter vody za tyzden a pomohlo to! odporucam ale len do starsich aut a pri 100% istote, ze voda netecie do motora!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.