Kód: J06010 | Značka: JLM

JLM Turbo Pre Lube - prvotné mazanie turba

€10,80
Momentálne nedostupné

JLM Turbo Pre Lube chráni turbo pri prvom naštartovaní motora po jeho montáži a pomáha predchádzať predčasnému opotrebovaniu zraniteľných vnútorných častí. Použitie JLM Turbo Pre Lube je rozhodujúce na predĺženie životnosti turba po jeho repase, alebo pri novom turbe.

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.1 kg
Turbá sú technologicky vyspelé komponenty s vnútornými rotujúcimi časťami. Tolerancie týchto vysoko presných častí je minimálna a rýchlosť otáčok môže byť viac ako 100 tisíc otáčok za minútu.
 
Stredná oska, pohyblivé lopatky a koleso turbíny sú vycentrované pomocou tenkej vrstvy stlačeného motorového oleja. Keď sa motor naštartuje po namontovaní nového turba, môže trvať až 30 sekúnd, kým motorový olej začne mazať samotné turbo.
 
Ak však tieto časti neboli namazané - pred naštartovaním motora - rýchlo sa opotrebujú a môže dôjsť k ich poškodniu. Ak chcete zabrániť poškodeniu turbín a ich častí po montáži, je potrebné riadiť sa pokynmi na montáž, ktoré poskytol výrobca automobilov a / alebo turbo.
 
Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné urobiť po montáži turba a naštartovaní motora, je mazanie. JLM Turbo vyvinula pre tento účel špeciálne mazivo Turbo Pre Lube. JLM Pre Lube je vysoko kvalitný produkt s obsahom Molibden Sulfidu MoS2, ktorý poskytuje pohyblivým častiam turba bezpečnú vrstvu mazacieho filmu a slúži ako mazacia prvonáplň turba.
 
JML Turbo Pre Lube bol vyvinutý v súlade s najvyššími špecifikáciami a zabraňuje predčasnému opotrebovaniu pohyblivých častí s vysokým zaťažením.
 
 
Návod na použitie
Vhodný pre všetky turbodúchadlá na počiatočné plnenie. Pred pripojením prívodu oleja do turbodúchadla, otvor mazania na turbe naplňte až po okraj. Zabraňuje poškodeniu pri nedostatku oleja a chodu nasucho pri prvom štarte. Plne syntetická prísada so zvlášť dobrými vlastnosťami pri núdzovom chode. Vhodný pre všetky motorové oleje.
 
Objem 20ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.