Kód: 314 | Značka: JLM

JLM Intake Diesel Extreme Clean - dekarbonizácia motoru

€246,80
Skladom (2 ks)

Čistí sanie, spaľovacie komory, sacie ventily, vstrekovače paliva a turbo. čistí motory aj bez turba. JLM extrémny čistič sania je unikátny a veľmi účinný produkt, ktorý čistí a dekarbonuje dôkladne a precízne. Tento produkt je jedinečný, pretože je omoho účinnejší ako aditíva pridávané do nádrže.

 

Chceme vám pomôcť šetriť náklady. Preto sme nastavili veľkoobchodnú cenu na túto profesionálnu sadu. Profi dekarbonizáciu dokáže teraz spraviť aj zručný autičkár vo svojej dielni. Radi Vám poradíme a pomôžeme. Bez obáv nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

 

Vďaka dlhšiemu času pôsobenia aditíva - v porovnaní so sprejom, na čistenie sania, prúdenie vzduchu v saní zabezpečí dostatočný rozptyl čistiaceho aditíva. Súvisí to s difúznym efektom vďaka difúznemu disku, ktorý je súčasťou balenia. Celá detoxikácia motora prebieha pri prevádzkovej teplote motora a pri voľnobežných otáčkach.

V porovnaní s inými produktami dostupnými na trhu, ktoré pracujú s jednou chémiou na čistenie, je JLM čistenie oveľa dôkladnešie, pretože používa dve chémie. Čistenie prebieha s dvoma samostatnými procesmi a to čistenie a preplach. Ukazuje sa to ako najefektívnejší a najúčinnejší proces dekarbonizácie a čistenia. Zároveň tento proces zabezpečí to, že celý systém vydrží dlhšie čistý, pretože bol dôkladne a efektívne detoxikovaný.

Aditíva a zložky v čistiacej a preplachovej kvapaline sú odolné vysokým teplotám. Vďaka tomu niesu spálené počas spaľovacieho cyklu vo valcoch a tak efektívne čistia turbo a výfukový systém. Vďaka tomu je čistený aj systém recyklácie výfukových plynov - EGR.

Vďaka dekarbonizácii pomocou prípravku JLM Extreme Cleaner je obnovené prúdenie vzduchu v saní, ktorý motor potrebuje na dosiahnutie daného výkonu. A toto nieje len teoretický predpoklad, ale reálne odskúšané čistenie a dekarbonovanie cez sanie pomocou JLM prípravku, po ktorom dekarbonované autá mali rovnaký výkon ako keď boli úplne nové.

 

Spôsob aplikácie a čistenie
- motor musí bežať na voľnobežných otáčkach
- do sania sa aplikuje celý objem 375 ml JLM kvapalinu na čistenie
- potom aplikujte do sania preplachovú kvapalinu 500ml 

Presný postup môžete sledovať na inštruktážnom videu.

 

Obsah balenia

Tlaková nádoba  1x
Hadica na pripojenie do sania 1x
Difúzny gumový disk 1x

 

Do aplikačnej tlakovej nádoby je potrebné kúpiť chémiu na dvojstupňové čistenie a dekarbonizáciu JLM Diesel Intake Extreme Clean Fluid Pack - kvapalina detox sania.

 

Vlastnosti 

  • Inovatívne dvojstupnové čistenie s maximálnou účinnosťou
  • Efektívne čistí sanie, spaľovacie komory, ventily, vstrekovače a turbo
  • Unikátny vysoko účinný a tepelne odolný čistiaci roztok pre variabilné turbá
  • Obnovuje výkon motoru, optimalizuje spotrebu paliva, voľnobeh a štartovanie
  • Monitorovaný dávkovací systém dávkuje čistiacu chémiu tak aby nedochádzalo ku klepaniu motora
  • Predlžuje životnosť drahých komponentov ako je DPF a katalyzátor
  • Znížuje škodlivé emisie a škodlivé výfukové plyny
  • Vhodné pre všetky motory s turbom alebo bez turba. Nepoškodzuje katalyzátor a Filter pevných častíc
  • Obe zložky - čistiaca aj preplachová zmes niesu definované ako nebezpečné kvapaliny

 Doporučené čistenie 1x za rok alebo každých 20tis. km 

 

Test výkonu po odkarbonovaní motoru pomocou JLM Diesel Intake Extreme Clean

 

 

Postup čistenia - EN

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.