Kód: J06055 | Značka: JLM

JLM Engine Oil Stop Leak - stop úniku oleja

€12,95
Skladom (>5 ks)
JLM Engine Oil Stop Leak zastavuje únik oleja cez tesnenia a preventívne predchádza únikom. Oživuje gumové tesnenia a predchádza ich starnutiu a tvrdnutiu.
Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
JLM Engine Oil Stop Leak obsahuje aditíva, ktoré obnovujú pružnosť gumových tesnení a gufier. Vďaka aditívu získa stiahnuté tesnenie pôvodnú veľkosť, vytesní vôle a zabráni úniku oleja v motore, alebo manuálnej prevodovke.
 
Vlastnosti a výhody
- zastavuje úniky oleja cez tesnenia a preventívne chráni pred únikom
- znižuje spotrebu oleja
- obnovuje zmrštené tesnenia do pôvodnej veľkosti a obnovuje ich pružnosť
- predlžuje životnosť motora 
- upravuje viskozitu motorového oleja
- obnovuje výkon motoru vďaka zvýšeniu kompresie
- znižuje modrý dym a preventívne chráni pred dymivosťou
- znižuje hlučnosť motora
 
Neobsahuje žiadne nebezpečné rozpúšťadlá a žiadne pevné častice. Miešateľný so všetkými dostupnými motorovými olejmi.  Vhodný pre naftové, benzínové, LPG a hybridné motory s turbom aj bez turba. Neupcháva olejový filter a neškodí katalyzátoru. 
 
Použitie
Celý objem 250 ml vlejte do motorového oleja, ktorý má prevádzkovú teplotu. Najlepšie naliať do oleja hneď po jeho výmene. Ubezpečte sa, aby nebola prekročená ryska maximálnej hladiny oleja. 
Objem 250 ml je vhodný na 3 - 6 litrov motorového oleja.
 
Poznámka
JLM Engine Oil Stop Leak môže byť použitý aj do prevodového oleja manuálnych prevodoviek. Nie je určený pre automatické prevodovky a pre posilňovače riadenia. 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 26.7.2022
Zistil som že Oil Stop Leak skutočne zastavuje únik oleja cez tesnenia a preventívne pôsobí predchádzaniu únikom. Som rad že som sa dozvedel o jeho účinkoch a že som si ho objednal vo vašom dodávateľskom obchode . Dodávka bola rýchla , spoľahlivá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.