Kód: SADA609 | Značka: JLM

Silná dvojka - keramická ochrana + hydraulické zdvíhadlá

€34,60
Skladom (>5 ks)
Keramická ochrana motora a aditívum na správnu funkciu hydraulických zdvíhadiel nazývaných tiež ako hydroštely, je silná dvojica aditív na ochranu a správnu funkciu motora. Oba aditíva sú vhodné pre naftové aj benzínové motory a môžu sa kombinovať do jednej olejovej náplne. Ponúkame zvýhodnenú sadu alebo aditíva môžete nakúpiť samostatne.
Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.6 kg
JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment je olejová prísada určená na zlepšenie výkonu a funkčnosti hydraulických zdvíhadiel ventilov automobilových motorov. Tieto zdvíhadlá alebo známe ako hydraulické zdvihátka sú zodpovedné za udržiavanie správneho kontaktu medzi vačkovým hriadeľom a ventilmi, čím zabezpečujú hladký chod motora. V zdvíhadlách sa časom môžu hromadiť usadeniny a kaly, ktoré spôsobujú hluk a zníženie výkonu. Prípravok JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment je vyvinutý tak, aby rozpúšťal tieto usadeniny a zvyšoval schopnosť hydroštelov správne fungovať. Používaním tohto prípravku môžu majitelia vozidiel znížiť hluk ventilov, obnoviť znížený výkon a predĺžiť celkovú životnosť motora.
 
Výhody 
- rozpúšťa karbónové usadeniny a nečistoty v olejovom systéme 
- uvoľňuje a maže zaseknuté drieky ventilov a hydroštely 
- obnovuje znížený výkon 
- obnovuje efektívnu prácu hydraulických zdvíhadiel ventilov 
- znižuje hluk ventilového rozvodu 
 
Použitie
Odporúčané pre všetky benzínové a naftové motory s turbodúchadlom alebo bez neho. Kompatibilný s minerálnymi a syntetickými motorovými olejmi. Bezpečný pre použitie s katalyzátormi. 
 
Dávkovanie
Pred použitím dobre pretrepte. Objem aditíva pridajte do zohriateho motorového oleja, najlepšie krátko po výmene oleja. Uistite sa, že obsah oleja nepresahuje maximálnu hladinu oleja v motore. Objem 250 ml aditíva je určený na motorovú olejovú náplň 3 až 6 litrov.
 
 
--------------------------------
 
Olejová prísada JLM Ceramic Engine Protector je špecializovaný produkt určený na zlepšenie mazania a ochrany motora vozidla. Obsahuje keramické nanočastice, ktoré na vnútorných súčiastkach motora vytvárajú odolný a žiaruvzdorný povlak. Tento povlak pomáha znižovať trenie a opotrebenie, čo vedie k zníženiu paliva a potenciálne aj k predĺženiu životnosti motora. Okrem toho Ceramic Engine Protector aditívum môže poskytnúť vyššiu úroveň ochrany počas štartovania a v podmienkach vysokého zaťaženia, čím prispieva k plynulejšej prevádzke a zníženiu hlučnosti motora.
 
Výhody
- výrazne znižuje trenie a opotrebovanie
- znižuje spotrebu paliva a oleja
- obnovuje výkon motora
- poskytuje dlhodobú ochranu motora
- zlepšuje únosnosť mazacieho filmu
- znižuje emisie nebezpečných výfukových plynov
- zlepšuje viskozitu oleja
- zabraňuje medznému treniu (kov na kov)
- znižuje hladinu hluku motora
- znižuje teplotu oleja
- zlepšuje výkon pri studenom štarte
- predlžuje životnosť motora
 
Použitie
Pre všetky benzínové, naftové a LPG motory s turbodúchadlom alebo bez neho. Môže sa miešať 
so všetkými komerčne dostupnými motorovými olejmi. Nezanáša filtre a nie je škodlivý pre 
katalyzátory. Nie je vhodný pre motocykle používajúce mokrú spojku. 
 
Pred použitím dobre pretrepte. Obsah aditíva pridajte do zohriateho motorového oleja, najlepšie 
krátko po výmene oleja. Jazdite približne 15 minút, aby ste dosiahli optimálny výsledok. Uistite sa, že objem oleja nepresahuje maximálnu hladinu oleja v motore.
 
Dávkovanie
Objem 250 ml aditíva pridajte na 4 až 6 litrov motorového oleja. 
Pridajte objem 250 ml aditíva každých 50 000 km.
 
Sada obsahuje:
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.