Kód: J07010 | Značka: JLM

JLM ATF Stop Leak & Conditioner - utesňovač a kondicionér AT prevodovky

€12,80
Skladom (4 ks)

Prísada do automatickej prevodovky zabraňuje prešmykovaniu prevodovky, utesňuje netesnosti a zabraňuje nadmernému opotrebovaniu automatickej prevodovky. Pomáha k hladkému radeniu a tichej prevádzke a zároveň udržuje tesnenia v dobrom stave, aby sa predĺžila životnosť AT prevodovky. Obsahuje silné disperzné prísady, ktoré zabraňujú tvorbe kalu. Vynikajúca ochrana proti oxidácii a peneniu kvapaliny.

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Vlastnosti a výhody
- Hladšie radenie automatickej prevodovky a predĺženie jej životnosti.
- Zastavuje únik ATF oleja cez tesnenia a krúžky.
- Preventívne chráni pred únikom oleja.
- Obsahuje silné disperzné prísady, ktoré zabraňujú tvorbe kalu.
- Vynikajúca ochrana proti oxidácii a peneniu kvapaliny.
- Zlepšuje šmykovú stabilitu a stabilizuje viskozitu.
- Zvyšuje ochranu proti opotrebovaniu vnútorných častí automatickej prevodovky.
- Nevhodné pre CVT/DCT prevodovky.
 
Prísada do automatickej prevodovky JLM AT Stop Leak & Conditioner je navrhnutá tak, aby zabránila prešmykovaniu prevodovky, utesnila netesnosti a zabránila nadmernému opotrebovaniu automatickej prevodovky. Pomáha k hladkému radeniu a tichej prevádzke a zároveň udržuje tesnenia v dobrom stave, čo predlžuje životnosť AT prevodovky.
 
Kvapalina do automatickej prevodovky (ATF) plní niekoľko dôležitých úloh. Funguje ako hydraulická kvapalina, ktorá umožňuje radenie, chráni prevody a ložiská pred opotrebovaním, odvádza teplo a poskytuje trecie vlastnosti na zabezpečenie hladkého a konzistentného radenia. V priebehu času sa kvalita kvapaliny zhoršuje, najmä ak je prevodovka vystavená extrémnym teplotám, ktoré vznikajú pri nadmernom zaťažení, napríklad pri ťahaní prívesu.
 
Vysoká teplota spôsobuje oxidáciu a degradáciu prevodovej kvapaliny. Degradovaná AT kvapalina spôsobuje tvorbu kalu, ktorý upcháva úzke priechody a spôsobuje problémy pri radení. Opotrebovaná kvapalina mení viskozitu a tak stráca správne trecie vlastnosti potrebné pre správnu funkciu prevodovky. Výsledkom je tvrdé alebo nepresné radenie. V priebehu času tiež dochádza k stvrdnutiu tesnení, čo má za následok únik kvapaliny alebo prasknutie tesnenia.
 
Aditívum od JLM do automatickej prevodovky je navrhnuté tak, aby sa obnovili vlastnosti kvapaliny, ako je mazacia schopnosť, tepelná odolnosť a ďalšie. Táto prísada pomáha obnoviť stvrdnuté tesnenia a tým zabraňuje únikom ATF kvapaliny.
 
Informácie o produkte
Určené pre všetky hybridné, benzínové, (bio)dieselové a LPG motory s automatickými prevodovkami vyžadujúce Dexron VI / IIIH / IIIG / IIE / IID / II alebo jednu z nasledujúcich špecifikácií ATF:
 
Dôležité upozornenie: Nie je vhodné na použitie v systémoch DCT alebo CVT.
 
Použitie
Pred použitím pretrepte! Pridajte do kvapaliny systému automatickej prevodovky. Na dosiahnutie optimálneho výsledku jazdite cca. 15 minút. Pri (dopĺňaní) ATF kvapaliny postupujte podľa pokynov výrobcu. Uistite sa, že hladina oleja nepresahuje maximálnu hladinu oleja v systéme!
 
Dávkovanie
Odporúčané dávkovanie je 5 % objemu náplne prevodovky. Jedna 300 ml fľaša ošetrí 6 litrov ATF. Dodržte dávkovanie.
 
Objem balenia 300 ml. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.