Kód: J04831 | Značka: JLM

JLM Stop Smoke Profi 250ml

€12,80
Skladom (>5 ks)

JLM Stop Smoke Pro - stop dymu. Tento profesionálny prípravok je vďaka svojej inovatívnej formulácii účinný na utesnenie opotrebovaných piestnych krúžkov a tesnení drieku ventilu, čím sa zníži horenie oleja v spaľovacej komore. Dodáva motoru lepší výkon a dlhšiu životnosť. Prísada do motorového oleja na utesnenie motora a zníženie dymivosti.

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.3 kg

Použitím prísady JLM Stop smoke sa kompresný pomer motora zvyšuje. Výsledkom je lepší motor s vyšším výkonom a nižšou spotrebou paliva.

JLM prísada do oleja zvyšuje viskozitu oleja vďaka koncentrovanému zloženiu prísady. To zaručuje, že olej lepšie priľne k pohyblivým častiam motora a tak zlepšuje mazanie. Výsledkom je, že sa predlžuje životnosť motora.

JLM Stop Smoke sa môže miešať so všetkými typmi minerálnych, syntetických, jednostupňových a viacstupňových olejov.

 

 Vlastnosti:
- znižuje dymivosť
- znižuje únik a vypaľovanie oleja
- znižuje hluk motora
- predlžuje životnosť motora  
  
 

Aplikácia: 

250 ml môže liečiť až 5 litrov oleja. Vhodný pre použitie vo všetkých starších benzínových, dieselových a LPG motoroch s opotrebovanými komponentmi. Ak z vozidla po ošetrení aj naďalej uniká olejový dym, motor môže mať nadmerné poškodenie - konzultujte s mechanikom.    
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.