Kód: J02330 | Značka: JLM

JLM Diesel Rapid Fuel System Cleaner - preplach vstrekovačov

€16,50
Skladom (2 ks)

Extra koncentrovaný čistič naftových palivových systémov, ktorý je možné použiť priamo v palivovom filtri. Slúži na vyčistenie zaneseného palivového systému a odstránenie problémov s dymivosťou, vysokou spotrebou, alebo na ostránenie problému so zníženým výkonom motoru. Vysoko výkonný produkt, ktorý určený pre profesionálov.

Kategória: Čistenie naftových vstrekovačov
Hmotnosť: 0.6 kg
JLM Diesel Fuel System Flush je vysoko koncentrovaný čistič naftového systému, ktorý vstupuje do motora nezriedený cez palivový filter a odstraňuje usadeniny sadzí v palivovej systéme, z injektorov, ventilov, piestov a zo spaľovacej komory.
 
Sadze sa vyskytujú v dieselových motoroch v dôsledku spaľovania motorovej nafty. Sadze sa okrem iného ukladajú na ventiloch, piestoch a dieselových vstrekovačoch. Vďaka prísnym environmentálnym predpisom je spaľovanie v dieselových motoroch regulované s extrémnou presnosťou pomocou elektroniky. V dôsledku usadenín sadzí na naftových vstrekovačov sa spaľovanie paliva postupne zhoršuje.
 
Zo začiatku si ani nevšimnete žiadne vnútorné nahromadenie nečistôt, ale vzhľadom na starnutie motora a množstvo najazdených kilometrov sa stráca výkon a motor začne byť menej efektívny. Okrem iného nárast nečistôt spôsobuje, že piestne krúžky sa prilepia k piestu a už nie sú schopné tlačiť na stenu valca. V dôsledku toho dochádza k úniku oleja medzi piestami a stenou valca, tlak vo valcoch klesá a spotreba oleja sa zvyšuje, pretože olejový krúžok už nezachytáva všetok olej.
 
Pomôžte autu prejst emisnou skúškou.
Usadzovanie sadzí v motore je neoddeliteľne spojené s emisiami nečistôt vo výfukových plynoch. Každé 2 roky je potrebne okrem STK urobiť aj emisnú skúšku. Prípravok JLM Diesel Fuel System Flush vám pomôže, aby ste skúškou emisií úspešne prešli.
 
Vzhľadom na to, že JLM Diesel Fuel System Flush čistí palivový systém, odstránia sa usadeniny sadzí a emisie sadzí sa znížia. Vysoko koncentrovaný čistiaci prostriedok sa skladá zo špeciálne vyvinutých a jedinečných kombinácií prísad. Tieto prísady rýchlo čistia palivový systém a pomáhajú motoru zlepšovať jeho výkon. JLM Diesel Fuel System Flush takisto zabraňuje problémom s motorom, ako je napríklad klepanie a nepravidelné voľnobežné otáčky.
 
JLM Diesel Fuel System Flush je vhodný na vnútorné čistenie všetkých (vážne) kontaminovaných starých a nových dieselových motorov a na riešenie menej známych porúch naftových motorov. JLM Diesel Fuel System Flush tiež zabraňuje tomu, aby nedošlo k poruche jednotlivých častí motora v dôsledku nahromadenia nečistôt. Aby sa motor udržal čistý a aby sa zabezpečil optimálny výkon, môžete použiť Diesel Fuel System Cleaner Pro.
 
Vymeňte aj palivový filter
Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame vymeniť palivový filter predtým, než začnete používať JLM Diesel Fuel System Flush. Naplňte nový filter s aditívom a nechajte motor bežať priamo na tomto aditíve. Zvyšok aditíva Diesel Fuel System Flush, ktorý zostane, sa môže pridať do palivu v nádrži.
 
 
Výhody
- Znižuje spotrebu paliva
- Znížuje spotrebu oleja
- Chráni paliový systém pred koróziou
- Znižuje škodlivé emisie 
- Prečisťuje sacie potrubie, palivové čerpadlo, vstrekovacie čerpadlá, ventily
- Obnovuje výkon motoru
- Upravuje nepravidelný chod motora na voľnobehu
- Môže byť použitý vo všetkých dieselových motoroch (nových aj starších) buď na prevenciu, alebo na odstránenie problémov s motorom.
 
Návod na použitie
- Nájdite, kde je umiestnený palivový filter a vyberte ho z auta
- Naplňte nový palivový filter aditívom JLM Diesel Fuel System Flush 
- Znovu vložte nový palivový filter do auta
- Pridajte zvyšnú kvapalinu do nádrže na naftu
- Naštartujte a urobte skúšobnú jazdu
 
Dávkovanie
Jedna dávka 500 mililitrov stačí na jedno ošetrenie vo väčšine prípadov.
V prípade potreby použite dvojnásobnú dávku.
 
 
Preplach vstrekovačov pridaním aditíva do palivového filtra
 
 
Preplach vstrekovačov - motor beží priamo na aditíve

 
Inštruktážne video
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.