Profesionálne prípravky na vyčistenie motoru od usadenén a karbónu. Nájdete tu prípravok na preplach olejovej náplne, ktorý bezpečne a šetrne odstráni nečistoty z vnútra motoru. Ak auto dymí, je to pravdepodobne v dôsledku vôle okolo piestnych krúžkov. Riešením je použiť prísadu do oleja na utesnenie. Tato prísada zabraňuje spaľovaniu oleja a tak znižuje dymivosť.
Ak nedochádza k dostatočnej cirkulácii chladiacek kvapaliny, motor sa može prehrievať a tak isto je nedostatočné kúrenie vo vnútri auta. Na odstránenie tohoto problému použite pripravok na prečistenie chladiacej sústavy, ktorý udrží chladiaci systém v dobrej kondícii.
 
jlm-clasic-race-uk
jlm bortec najnovsia generacia kermickej prisady do oleja 250ml
Tip
JLM Bortec Oil Additive 250ml - keramická ochrana motora
€19,72

JLM Bortec Oil Additive je keramická chemická prísada do oleja na báze bóru s vynikajúcimi vlastnosťami na ochranu motoru a všetkých kovových častí. Medzi výhody bóru v motorovom oleji patrí zníženie trenia, zabránenie korózie v dôsledku vlhkosti, stabilizácia tepelnej oxidácie, zníženie citlivosti na vlhkosť a zabránenie tvorby kalu.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 374
Engine oil stop leak 250ml stop uniku motoroveho prevodoveho oleja ozivuje tesnenia
JLM Engine Oil Stop Leak - stop úniku oleja
€12,94

JLM Engine Oil Stop Leak zastavuje únik oleja cez tesnenia a preventívne predchádza únikom. Oživuje gumové tesnenia a predchádza ich starnutiu a tvrdnutiu.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J06055
JLM multispray Smart Straw 400ml univerzalne mazivo
JLM Multi Spray 400ml - univerzálne mazivo
€11,30

JLM Multi Spray je viacúčelový, vysoko kvalitný olej a je ideálny pre široké spektrum aplikácií, od náročného dielenského použitia až po príležitostné domáce použitie. Jeho zloženie s nízkou viskozitou je vylepšené prísadami na vytláčanie vody a antikoróznymi aditívami.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J04200
jlm stop smoke utesnovac motora
JLM Stop Smoke Profi 250ml
€11,63

JLM Stop Smoke Pro - stop dymu. Tento profesionálny prípravok je vďaka svojej inovatívnej formulácii účinný na utesnenie opotrebovaných piestnych krúžkov a tesnení drieku ventilu, čím sa zníži horenie oleja v spaľovacej komore. Dodáva motoru lepší výkon a dlhšiu životnosť. Prísada do motorového oleja na utesnenie motora a zníženie dymivosti.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 3696
jlm engine oil flush preplach motora
JLM Engine Oil Flush Profi 250ml
€10,76

JLM Engine Oil Flush Pro je profesionálny prípravok na výplach motora určený na čistenie kalov a usadenín. Obsahuje špeciálnu zmes prísad, ktorá pomáha na dokonalé vyčistenie motora. Odbúráva nahromadený olej a kal, takže účinne zbavuje systém motorového oleja od nečistôt a škodlivých usadenín.    

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 3697
J04210 JLM Injector Loosener 400ml uvolnovac zavitov sviecok zhavicov vstrekovacov
JLM Injector Loosener - uvoľňovač závitov sviečok a žhavičov
€14,60

JLM Injector + Spark Plug Loosener - povoľovač závitov, ktorý účinne pôsobí na koróziu, karbón, zapečené nečistoty zo vstrekovačov, žhavičov a sviečok. Veľmi efektívny vďaka zmrazovaciemu efektu. Extra účinná penetrácia a mazanie vďaka teflónu PTFE. Veľmi vhodné na povoľovanie zahrdzavených závitov. 

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J04210
JLM Radiator Clean & Flush Pro - preplach chladiča
JLM Radiator Clean & Flush Pro - preplach chladiča
€9,98

JLM preplach chladiča rýchlo a účinne čistí chladiaci systém auta. Odstraňuje nánosy hrdze, oleja, oxidov železa a vápna z korodovaného kovu v chladiacom systéme, chladiči, chladiacich okruhoch a bloku motora bez negatívneho pôsobenia na materiály v motore a v chladiacom systéme.  

Skladom  (2 ks)
Detail
Kód: 25797
JLM cavity wax antikorozny dutinovy sprej 400ml
JLM Cavity Wax - antikorózny vosk 500 ml
€10,71

Antikorózny vosk na dutiny JLM je moderná, výkonná a ľahko aplikovateľná ochrana proti korózii. Vosk je primárne určený na karosárske diely vozidla. Objem 500 ml zaručuje dostatočné množstvo a zároveň pohodlné použitie pre všetkých používateľov, vrátane profesionálov, reštaurátorov vozidiel a domácich majstrov.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J04800
JLM Radiator Stop Leak 250ml - utesňovač chladiča s kondicionérom
JLM Radiator Stop Leak 250ml - utesňovač chladiča s kondicionérom
€10,27

Utesňuje otvory a trhliny v chladičoch, hadiciach chladiacej kvapaliny, zásobníkov chladiacej kvapaliny, vykurovacích radiátoroch, hlavách valcov, tesneniach hlavy a vodných čerpadlách až do 0,9 milimetrov. Čistí a zabraňujú oxidácii.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25796
jlm lubricants brakefluid dot 4 1000ml brzdova kvapalina nizka viskozita
JLM Brake Fluid DOT 4 LV 1L
€11,83

Brzdová kvapalina DOT 4 LV - Low Temperature -  nehustne ani pri veľmi nízkej teplote -40°C. Kvapalina je ideálna pre auta vybavené systémom ABS a ESP.  Táto vlastnosť brzdovej kvapaliny JLM LV zaručuje, že aj pri nízkych teplotách je odozva brzdového pedálu výrazne kratšia a brzdový systém môže okamžite reagovať.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 344
jlm gumovy nater podvozku 1l
JLM Underbody Coating 1L - gumový náter podvozku
€10,45

JLM Underbody Spray anti-štrkový náter na báze syntetických živíc, kaučukov a gumy. Tento náter je rýchlo suchý a je špeciálne vyvinutý pre dlhodobú ochranu pred štrkom a skalkami. Je určený na podvozok, predné a zadné spojlery, prahy, bočné prahov, oblúky blatníkov a podobne.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25795
JLM Underbody Spray Black 500ml - gumovy nástrek podvozku
JLM Underbody Spray Black 500ml - gumovy nástrek podvozku
€9,85

JLM Underbody Spray anti-štrkový gumoasfaltový sprej na báze syntetických živíc a gumy. Tento náter je rýchlo suchý a je špeciálne vyvinutý pre dlhodobú ochranu pred štrkom a skalkami. Je určený na podvozok, predné a zadné spojlery, prahy, bočné prahov, oblúky blatníkov a podobne.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25793
JLM prvotne mazanie turba
JLM Turbo Pre Lube - prvotné mazanie turba
€10,80

JLM Turbo Pre Lube chráni turbo pri prvom naštartovaní motora po jeho montáži a pomáha predchádzať predčasnému opotrebovaniu zraniteľných vnútorných častí. Použitie JLM Turbo Pre Lube je rozhodujúce na predĺženie životnosti turba po jeho repase, alebo pri novom turbe.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: J06010
JLM DRIVE SK katalog produktov
Katalóg produktov JLM Drive
€0,01

Katalóg aktuálnych a plánovaných produktov JLM na rok 2021. Top 10 najpredávanejších produktov. Problémy s DPF sú novou pandémiou. Nedovoľte, aby Covid-19 zničil autá vašich zákazníkov.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 465
14 položiek celkom