Profesionálne prípravky na vyčistenie motoru od usadenén a karbónu. Nájdete tu prípravok na preplach olejovej náplne, ktorý bezpečne a šetrne odstráni nečistoty z vnútra motoru. Ak auto dymí, je to pravdepodobne v dôsledku vôle okolo piestnych krúžkov. Riešením je použiť prísadu do oleja na utesnenie. Tato prísada zabraňuje spaľovaniu oleja a tak znižuje dymivosť.

Ak nedochádza k dostatočnej cirkulácii chladiacek kvapaliny, motor sa može prehrievať a tak isto je nedostatočné kúrenie vo vnútri auta. Na odstránenie tohoto problému použite pripravok na prečistenie chladiacej sústavy, ktorý udrží chladiaci systém v dobrej kondícii.

jlm engine oil flush preplach motora
€10,76

JLM Engine Oil Flush Pro je profesionálny prípravok na výplach motora určený na čistenie kalov a usadenín. Obsahuje špeciálnu zmes prísad, ktorá pomáha na dokonalé vyčistenie motora. Odbúráva nahromadený olej a kal, takže účinne zbavuje systém motorového oleja od nečistôt a škodlivých usadenín.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 3697
jlm stop smoke utesnovac motora
€11,63

JLM Stop Smoke Pro - stop dymu. Tento profesionálny prípravok je vďaka svojej inovatívnej formulácii účinný pri utesnení opotrebovaných piestnych krúžkov a tesnení drieku ventilu, čím sa zníži horenie oleja v spaľovacej komore. Dodáva motoru lepší výkon a dlhšiu životnosť. Prísada do motorového oleja na utesnenie motora a zníženie dymivosti.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 3696
JLM Radiator Clean & Flush Pro - preplach chladiča
€9,98

JLM preplach chladiča rýchlo a účinne čistí chladiaci systém auta. Odstraňuje nánosy hrdze, oleja, oxidov železa a vápna z korodovaného kovu v chladiacom systéme, chladiči, chladiacich okruhoch a bloku motora bez negatívneho pôsobenia na materiály v motore a v chladiacom systéme.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25797
JLM Radiator Sealer & Conditioner Pro 250ml - utesňovač chladiča s kondicionérom
€10,27

Utesňuje otvory a trhliny v chladičoch, hadiciach chladiacej kvapaliny, zásobníkov chladiacej kvapaliny, vykurovacích radiátoroch, hlavách valcov, tesneniach hlavy a vodných čerpadlách až do 0,9 milimetrov. Čistí a zabraňujú oxidácii.

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25796
JLM Underbody Coating 1L - gumový náter podvozku
€10,45

JLM Underbody Spray anti-štrkový sprej na báze syntetických živíc. kaučukov a gumy. Tento náter je rýchlo suchý a je špeciálne vyvinutý pre dlhodobú ochranu pred štrkom a skalkami. Je určený na podvozok, predné a zadné spojlery, prahy, bočné prahov, oblúky blatníkov a podobne.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25795
JLM Underbody Spray Black 500ml - gumovy nástrek podvozku
€9,85

JLM Underbody Spray anti-štrkový sprej na báze syntetických živíc a gumy. Tento náter je rýchlo suchý a je špeciálne vyvinutý pre dlhodobú ochranu pred štrkom a skalkami. Je určený na podvozok, predné a zadné spojlery, prahy, bočné prahov, oblúky blatníkov a podobne.  

Skladom  (> 5 ks)
Detail
Kód: 25793
6 položiek celkom