Kód: J04800 | Značka: JLM

JLM Cavity Wax - antikorózny vosk 500 ml

€13,40
Skladom (>5 ks)

Antikorózny vosk na dutiny JLM je moderná, výkonná a ľahko aplikovateľná ochrana proti korózii. Vosk je primárne určený na karosárske diely vozidla. Objem 500 ml zaručuje dostatočné množstvo a zároveň pohodlné použitie pre všetkých používateľov, vrátane profesionálov, reštaurátorov vozidiel a domácich majstrov.

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.6 kg
Dutinový vosk JLM poskytuje vnútornú ochranu proti korózii, ktorá začína zvnútra karosérie, ale je viditeľná až keď sa objaví na druhej strane. Keď sa korózia dostane cez karosériu na povrch, poškodenie je už rozsiahle a oprava cenovo náročná.

Vosk na dutiny JLM Lubricants je ideálny na ochranu vnútorných dutín prahov, častí podvozku a dokonca aj vnútra vonkajšími častí karosérie. Jeho praktické plnenie vo forme aerosólu - spreju, eliminuje potrebu špecializovaných a často komplikovaných aplikátorov, kde je potrebný kompresor, čo ho robí ideálnym na príležitostné použitie alebo keď sa uprednostňuje rýchla a pohodlná lokalizovaná aplikácia. Hnedý vosk je dostatočne riedky, aby sa dostal do neprístupných častí karosérie a zároveň vytláča vodu. Po vyschnutí vytvorí pevný a pružný povrch, ktorý chráni oceľ pred budúcim vniknutím vody vrátane vlhkosti kontaminovanej vysoko korozívnou posypovou soľou. Môže sa použiť na doplnenie pôvodnej antikoróznej ochrany, alebo na zabezpečenie antikoróznej ochrany po oprave.

Vosk spoločnosti JLM Lubricants, ktorý je vyrobený tak, aby vyhovoval fínskej norme ochrany proti korózii SFS 4086, poskytuje dokonca optimálnu ochranu vozidlám, ktoré vydržia najdrsnejšie poveternostné podmienky v severnej Škandinávii. Napriek tomu nepoškodzuje farbu ani plastové/gumové obloženie.
 
Vlastnosti
- pokročilá ochrana proti korózii
- vodoodpudivé zloženie
- vynikajúce krytie
- nízka viskozita s vynikajúcou penetráciou a vzlínaním
- neagresívne na plasty, kryty a farby
- farba hnedá
- 60 cm aplikátor 
 
Použitie
Je určený na aplikáciu pri izbovej teplote, predhrievanie nie je potrebné. Pred aplikáciou plechovku dobre pretrepte najmenej dve minúty. Ak bol sprej už použitý, zabezpečte, aby bola dýza čistá od vosku, ktorý bol nanesený predtým. Zaistite, aby boli ošetrované povrchy čisté a suché, aby sa tak dosiahla maximálna účinnosť vosku. Akákoľvek už existujúca hrdza by mala byť ošetrená konvertorom hrdze a pred aplikáciou vosku musia byť dokončené všetky zváracie práce.

Aj keď rozprašovacia dýza vytvára optimálne a rovnomerné krytie, spoločnosť JLM odporúča, aby používateľ používal rukavice, dýchaciu masku a vhodnú ochranu očí a pracoval na dobre vetranom mieste.
 
Na dosiahnutie ťažko dostupných miest je súčasťou balenia predlžovací hrot dĺžky 60 cm. Neaplikujte dutinový vosk na časti motora, alebo karosérie, ktoré majú vysokú pracovnú teplotu, napríklad na výfuk, motor alebo brzdový systém. Po dokončení nechajte povrch odvetrať a vysušiť. Zvyšky vosku je možné následne vyčistiť vhodným rozpúšťadlom, napríklad technickým benzínom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.