Tip
Kód: J02210 | Značka: JLM

JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml - unikátny čistič DPF

€28,90
Skladom (>5 ks)

Čistič filtrov pevných častíc JLM je jeden z najlepších čistiacich prostriedkov na trhu na čistenie filtra pevných častíc. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej aktívnej prísady platiny a céru.

 

Kategória: Čistenie DPF a regenerácia
Hmotnosť: 0.4 kg
Použitie: DPF

Čistič filtrov pevných častíc JLM je jeden z najlepších čistiacich prostriedkov na trhu na čistenie filtra pevných častíc. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej aktívnej prísady platiny a céru.

 
Informácie o produkte
Všetky moderné automobily s naftovým motorom majú filtre na filtráciu pevných častíc. Filter zachytáva neúplne spálené palivo (sadze) z motora, ktoré by inak skončilo v prostredí. V priebehu času sa filter naplní. Elektronika vozidla zaručuje, že tieto sadze sa spália počas jazdy po diaľnici alebo pri vysokom zaťažení motora. Tomuto procesu sa hovorí regenerácia.
 
 
Avšak mnohé autá vykonávajú len krátke jazdy, v dôsledku čoho sa motor vôbec nenamáha. V dôsledku toho nedochádza k regenerácii a sadze sa naďalej hromadia v DPF. Nakoniec sa zablokuje filter, na prístrojovej doske sa rozsvieti oranžové kontrolné svetlo s symbolom filtra tuhých znečisťujúcich látok a vozidlo musí byť odvezené do servisu.
 
JLM Diesel Particulate Filter Cleaner rieši tento špecifický problém. Nie je potrebné demontovať filter pevných častíc. To šetrí čas, a preto peniaze. Pridajte obsah fľaše do plnej nádrže s palivom a znova pokračujte v jazde. Čistič zabezpečuje, že sadze v filtri tuhých častíc vznietia pri nízkej rýchlosti, keď je motor pod ľahkým zaťažením a dokonca aj počas krátkych jázd.
 
Okrem čistiaceho prostriedku prípravok znižuje emisie HC a CO a emisie sadzí takmer o 20 percent.  Navyše tento prostriedok zaisťuje, že vo DPF filtri sa ukladá menej sadzí, čo znamená, že zákazník nemusí riešiť servis DPF filtru tak často. JLM čistič filtru pevných častíc takisto udržuje motor a filter častíc v dobrej kondícii, čo má za následok lepší výkon a nižšiu spotrebu paliva.
 
Vlastnosti
- upravuje regeneráciu filtra pevných častíc
- čistí bez nutnosti rozoberania DPF filtra
- nieje nutný vysoký výkon motora na regeneráciu
- znižuje spotrebu paliva
- znižuje množstvo sadzí akumulovaných v DPF
- nižšie prevádzkové naklady na opravu DPF
- vyhovuje VERT a EPA štandardom
 
Video ako funguje prísada na čistenie DPF
 
Výhody
Bežné čistiace prostriedky obsahujú železo na iniciovanie regeneračného procesu. JLM Čistič filtrov DPF obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej zlúčeniny platiny a céru. Kombinácia platiny a ceru zaisťuje v prvom rade výrazne zlepšenú regeneráciu a čistenie filtra pevných častíc v porovnaní s bežnými čistiacimi prostriedkami. Čím vyššia je koncentrácia platiny, tým lepšia je regenerácia.
 
Pretože čistiace prostriedky JLM neobsahujú žiadne železo na rozdiel od ostatných výrobcov, vo filtri pevných častíc sa minimalizuje tvorba popola. Výsledkom je predĺženie životnosti filtra.
 
Výrobcovia konvenčných čistiacich prostriedkov znižujú množstvo železa v prísadách. Výsledkom je drastické zníženie regeneračného výkonu. Preto doporučujeme používať inovatívny JLM čistič filtra pevných častíc. Tento produkt obnovuje výfukový systém a tým aj spotrebu paliva, výkon a emisie výfukových plynov do pôvodného stavu v továrňach. JLM Diesel Particulate Filter Cleaner je dokázané, že je vhodný pre osobné automobily, úžitkové vozidlá a ťažké dieselové retrofitné systémy.
 
Po vyčistení filtra pomocou čističa filtrov pevných častíc naftového motora sa môže preventívne udržiavať s použitím Diesel DPF ReGen Plus 250 ml. 

 

Článok ako funguje filter pevných častíc v naftových motoroch (DPF / FAP filter)

 Návod na použitie

- Pridajte 375 ml čistiaceho prostriedku JLM DPF na 60 litrov motorovej nafty pred alebo po doplnení paliva.
- Pridaním čistiaceho prostriedku JLM DPF Cleaner do nádrže s naftou každých 5 000 kilometrov zabezpečíte úplné regenerovanie filtra bez ohľadu na typ DPF a bez ohľadu na jazdné podmienky 
 

Video o výrobku JLM Diesel Particulate Filter Cleaner

 

 

5
30x
4
2x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RR Avatar autora | 25.3.2024
Velmi dobry produkt
5
GB Avatar autora | 4.12.2023
veľmi spokojný
4
RA Avatar autora | 26.6.2023
Produkt neviem zodpovedne ohodnotiť, nakoľko nemám s autom žiadny problém ale dávam ho do nafty stále pri dlhšej ceste...
5
RK Avatar autora | 17.3.2023
perfis odporucam
5
JD Avatar autora | 8.3.2023
veľká spokojnosť
5
RS Avatar autora | 24.11.2022
Spokojný, funguje
5
MM Avatar autora | 1.11.2022
Tuto značku používam už dlhšie a som veľmi spokojný
5
JG Avatar autora | 25.7.2022
Po jednej nadrži vidieť zmenu odporúčam
5
MT Avatar autora | 22.6.2022
Po jednej nádrži viditeľná zmena v spotrebe /zdá sa mi, že motor je svižnejší/ kúpim opäť.
5
JC Avatar autora | 20.12.2021
Po jednej nádrži viditeľná zmena v spotrebe /zdá sa mi, že motor je svižnejší/ kúpim opäť.
5
PB Avatar autora | 20.12.2021
Pomohlo nad očakávanie. Vrelo odporúčam. A určite budem pokračovať aj v ďalších nákupoch. Spokojnosť!!!
5
JN Avatar autora | 16.7.2021
Váš produkt som si kúpil už 2 krát ,ale zatiaľ žiadný výsledok .Je pravda ,že mám BMW X3 a dlhšie som dlhé trasy nejazdil ale po druhej dávke JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml - čistič DPF som myslel ,že sa to zlepší. ale stále nič len mi za pína čistenie filtra dalej.
5
JV Avatar autora | 22.4.2021
Po jednej nádrží mi pomohlo to som nečakal zamna doporučujem
5
ĽK Avatar autora | 26.3.2021
Výrobok som kúpil na základe recenzií a odporúčaní. Ešte som ho nepoužil.
5
LL Avatar autora | 15.3.2021
Spokojnosť na spotrebe a výkon lepší.odporucam
5
ŠE Avatar autora | 5.3.2021
Ešte som ho nepoužil
1
L Avatar autora | 23.2.2021
Vôbec žiadna zmena. Auto sa správa úplne rovnako ako predtým. Kontrolka svieti stále a spotreba je rovnaká. Nemôžem odporučiť tento produkt
5
LB Avatar autora | 2.10.2020
Veľmi dobrý výrobok. Svietila nám kontrolka, auto mal 7,2 l spotrebu teraz po tomto výrobku nám kontrolka nesvieti a spotreba je 6,3l. Odporúčame
5
PS Avatar autora | 11.9.2019
Vyborny vyrobok, mam dlhsi interval medzi regeneraciami. Urcite ho budem kupovat aj dalej.
5
RB Avatar autora | 15.7.2019
dpf regeneruje z povodnych 200km na 500km , spokojnost
5
MK Avatar autora | 8.7.2019
Ok
5
SS Avatar autora | 18.5.2019
Super
5
JK Avatar autora | 10.3.2019
ok
5
MB Avatar autora | 7.3.2019
Obsah popolu po regeneacii dpf je 0g
Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora DPF CLEANER 29.1.2020 19:57
Zdravim, Pomoze produkt DPF CLEANER este regenerovat aj DPF, ked ma zanesenie na maxime ? alebo uz len mechanicke cistenie
Odpovedať
A Avatar autora DPF CLEANER 30.1.2020 08:07
Dobry den, ak je DPF filter zaneseny do maxima, to znamena nad 98% je potrebne zistit, ci je zaneseny sadzami, alebo ci je to nespalitelny popolcek. Ak je zaneseny sadzami, tak produkt JLM DPF Cleaner dokaze dobre podporit standardnu regeneraciu a vycistit DPF filter. Aby regeneracia dobehla musia byt ale vsetky systemy v dobrom technickom stave (senzor diferencialneho tlaku, termostat, ...) Ak je DPF filter zaneseny nespalitelnym popolcekom (to co musi v DPF zostat) tam nepomoze ani regeneracia, ani aditivum ani standardne cistenie filtra po jeho vymontovani. Meni sa sa filter za novy, alebo su na to metody cistenia, ktore dokazu odstranit aj popolcek (nejedna sa o vypalovanie ani o preplach) Realne zaplnenie filtra popolcekom je pri najazde okolo 300 tis. km ak funguju vsetky systemy spravne.
O Avatar autora Doba spotreby. 7.6.2019 08:36
Dobry den. Aky ma tento produkt dobu spotreby neotvorene balenie a aka je doporucena doba spotreby otvoreneho balenia? V popise je davkovanie na 60 lit. paliva, nadrze su aj mensie. (napr. dve balenia by mi vysli na tri aplikacie = nadrze). Dakujem.
Odpovedať
J Avatar autora Doba spotreby. 30.1.2020 08:11
Dobry den, doba spotreby je standardne 2 roky. Ak je obal otvoreny a opatovne uzatvoreny v originalnom obale, tak nedochadza k jeho znehodnoteniu a moze byt pouzity do 2 rokov. Objem 375 ml je urceny optimalne na 60L nafty. Moze byt pouzity aj na mensi objem nafty, ale doporucujeme na mininalne 40L.
J Avatar autora Dobre na prevenciu? 5.3.2019 09:41
Pekný deň. Je to dobre dat ako prevencia? Zatiaľ nemám problém z DPF.... A môže sa to dávať aj do comon rail motoroch? Ďakujem.
Odpovedať
J Avatar autora DPF Cleaner - preventivne 7.3.2019 15:02
Dobry den, ano tento produkt moze byt pouzity aj ako preventivny prostriedok. Aj ked nemate problem s DPF a pridate tuto prisadu do nafty aspon 1x na10 tis. km, tak sa zabezpeci uplna regeneracia filtra DPF. Ak jazdite vela po meste a nedosiahne sa dostatocna teplota na regeneraciu DPF filtra, tak potom je idealnym preventivnym prostriedkom proti upchatiu DPF produkt JLM Diesel DPF ReGen Plus 250ml https://www.jlmaditiva.sk/jlm-diesel-dpf-regen-plus-250ml/ Oba produkty su vhodne aj pre comon rail system.
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.