Tip
Kód: 25798 | Značka: JLM

JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml - čistič DPF

€26,57
Skladom (> 5 ks)

Čistič filtrov pevných častíc JLM je jeden z najlepších čistiacich prostriedkov na trhu na čistenie filtra pevných častíc. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej aktívnej prísady platiny a céru.

 

Kategória: Čistenie DPF a regenerácia
Použitie: DPF

Čistič filtrov pevných častíc JLM je jeden z najlepších čistiacich prostriedkov na trhu na čistenie filtra pevných častíc. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej aktívnej prísady platiny a céru.

 
Informácie o produkte
Všetky moderné automobily s naftovým motorom majú filtre na filtráciu pevných častíc. Filter zachytáva neúplne spálené palivo (sadze) z motora, ktoré by inak skončilo v prostredí. V priebehu času sa filter naplní. Elektronika vozidla zaručuje, že tieto sadze sa spália počas jazdy po diaľnici alebo pri vysokom zaťažení motora. Tomuto procesu sa hovorí regenerácia.
 
 
Avšak mnohé autá vykonávajú len krátke jazdy, v dôsledku čoho sa motor vôbec nenamáha. V dôsledku toho nedochádza k regenerácii a sadze sa naďalej hromadia v DPF. Nakoniec sa zablokuje filter, na prístrojovej doske sa rozsvieti oranžové kontrolné svetlo s symbolom filtra tuhých znečisťujúcich látok a vozidlo musí byť odvezené do servisu.
 
JLM Diesel Particulate Filter Cleaner rieši tento špecifický problém. Nie je potrebné demontovať filter pevných častíc. To šetrí čas, a preto peniaze. Pridajte obsah fľaše do plnej nádrže s palivom a znova pokračujte v jazde. Čistič zabezpečuje, že sadze v filtri tuhých častíc vznietia pri nízkej rýchlosti, keď je motor pod ľahkým zaťažením a dokonca aj počas krátkych jázd.
 
Okrem čistiaceho prostriedku prípravok znižuje emisie HC a CO a emisie sadzí takmer o 20 percent.  Navyše tento prostriedok zaisťuje, že vo DPF filtri sa ukladá menej sadzí, čo znamená, že zákazník nemusí riešiť servis DPF filtru tak často. JLM čistič filtru pevných častíc takisto udržuje motor a filter častíc v dobrej kondícii, čo má za následok lepší výkon a nižšiu spotrebu paliva.
 
Vlastnosti
- upravuje regeneráciu filtra pevných častíc
- čistí bez nutnosti rozoberania DPF filtra
- nieje nutný vysoký výkon motora na regeneráciu
- znižuje spotrebu paliva
- znižuje množstvo sadzí akumulovaných v DPF
- nižšie prevádzkové naklady na opravu DPF
- vyhovuje VERT a EPA štandardom
 
Video ako funguje prísada na čistenie DPF
 
Výhody
Bežné čistiace prostriedky obsahujú železo na iniciovanie regeneračného procesu. JLM Čistič filtrov DPF obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej zlúčeniny platiny a céru. Kombinácia platiny a ceru zaisťuje v prvom rade výrazne zlepšenú regeneráciu a čistenie filtra pevných častíc v porovnaní s bežnými čistiacimi prostriedkami. Čím vyššia je koncentrácia platiny, tým lepšia je regenerácia.
 
Pretože čistiace prostriedky JLM obsahujú menej železa ako čistiace prostriedky ostatných výrobcov, vo filtri pevných častíc sa nachádza aj menšia tvorba popola. Výsledkom je predĺženie životnosti filtra.
 
Výrobcovia konvenčných čistiacich prostriedkov znižujú množstvo železa v prísadách. Výsledkom je drastické zníženie regeneračného výkonu. Preto doporučujeme používať inovatívny JLM čistič filtra pevných častíc. Tento produkt obnovuje výfukový systém a tým aj spotrebu paliva, výkon a emisie výfukových plynov do pôvodného stavu v továrňach. JLM Diesel Particulate Filter Cleaner je dokázané, že je vhodný pre osobné automobily, úžitkové vozidlá a ťažké dieselové retrofitné systémy.
 
Po vyčistení filtra pomocou čističa filtrov pevných častíc naftového motora sa môže preventívne udržiavať s použitím Diesel DPF ReGen Plus 375 ml / J02200

 

Článok ako funguje filter pevných častíc v naftových motoroch (DPF / FAP filter)

 Návod na použitie

- Pridajte 375 ml čistiaceho prostriedku JLM DPF na 60 litrov motorovej nafty pred alebo po doplnení paliva.
- Pridaním čistiaceho prostriedku JLM DPF Cleaner do nádržky na naftu každých 10 000 kilometrov zabezpečíte úplné regenerovanie filtra bez ohľadu na typ DPF a bez ohľadu na jazdné podmienky 
 

Video o výrobku JLM Diesel Particulate Filter Cleaner

 

 

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora Dobre na prevenciu? 5.3.2019 09:41
Pekný deň. Je to dobre dat ako prevencia? Zatiaľ nemám problém z DPF.... A môže sa to dávať aj do comon rail motoroch? Ďakujem.
Odpovedať
J Avatar autora DPF Cleaner - preventivne 7.3.2019 15:02
Dobry den, ano tento produkt moze byt pouzity aj ako preventivny prostriedok. Aj ked nemate problem s DPF a pridate tuto prisadu do nafty aspon 1x na10 tis. km, tak sa zabezpeci uplna regeneracia filtra DPF. Ak jazdite vela po meste a nedosiahne sa dostatocna teplota na regeneraciu DPF filtra, tak potom je idealnym preventivnym prostriedkom proti upchatiu DPF produkt JLM Diesel DPF ReGen Plus 250ml https://www.jlmaditiva.sk/jlm-diesel-dpf-regen-plus-250ml/ Oba produkty su vhodne aj pre comon rail system.
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PS Avatar autora | 11.9.2019
Vyborny vyrobok, mam dlhsi interval medzi regeneraciami. Urcite ho budem kupovat aj dalej.
5
RB Avatar autora | 15.7.2019
dpf regeneruje z povodnych 200km za 500km , spokojnost
5
MK Avatar autora | 8.7.2019
Ok
5
SS Avatar autora | 18.5.2019
Super
5
JK Avatar autora | 10.3.2019
ok
5
MB Avatar autora | 7.3.2019
Obsah popolu po regeneacii dpf je 0g
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.