Kód: J03130 | Značka: JLM

JLM Petrol Injector Cleaner 250ml

€10,80
Skladom (>5 ks)

JLM Injector Cleaner je profesionálny čistič benzínového palivového systému vrátane vstrekovačov, vhodný pre všetky staršie ale aj najnovšie motory. Je vhodný aj pre najnovšie Flex-fuel systémy a motory E10. Zlepšuje výkon motora a redukuje výfukové plyny.

 

Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
JLM Injector Cleaner je profesionálny čistič benzínového palivového systému. Koncentrovaná prísada dokáže účinne čistiť zanesené vstrekovače a tak obnoviť výkon motoru a zabrániť kolísaniu otáčok, alebo nerovnomernému behu motoru.
 
Výhody
- čistí benzínové vstrekovače
- čistí palivový systém
- čistí systém sania a sacie ventily
- zabraňuje strate výkonu
- upravuje nadmernú spotrebu paliva
- redukuje dymivosť
- vhodné pre všetky benzínové systémy s benzínovými vstrekovačmi aj s karburátorom
- vhodný pre E10
- zabraňuje korózii palivových komponentov
 
 
Benzín E10?
Je ekologickejší, pretože obsahuje až 10% biologickej zložky - Etanolu. Ale jednou z nevýhod je, že viaže na seba vodu. Čiastočne to rieši problém s kondenzáciou vody v nádrži, ale ak naviazal na seba veľa vody už aj počas prepravy, tak trpia kovové časti palivového systému koróziou. Etanol sám o sebe má vyššie oktánové číslo, ale aby sa dodržalo oktánové číslo benzínu E95, bude musieť byť znížené oktánové číslo benzínu, ktorý sa mieša s etanolom, aby výsledná hodnota bola 95. Výsledkom je palivo s  energeticky nižšou výdatnosťou čo spôsobuje nižší výkon motoru a vyššiu spotrebu. Tieto negatíva dokáže do určitej miery eliminovať JLM Petrol Injector Cleaner testovaný na palive E10. Zabraňuje korózii palivových komponentov a zabraňuje strate výkonu.
 
 
Čím je  vozidlo so vstrekovacím systémom alebo karburátorom staršie, v saní a vo vstrekovačoch sa hromadia nečistoty vo forme uhlíka. Vstrekovače a sanie sa upchávajú v dôsledku znečistenia a do valcov sa musí dodávať viac benzínu na udržanie dostatočného výkonu. Dôsledkom toho je, že spotreba paliva a emisie sa výrazne zvyšujú.
 
JLM Injector Cleaner čistí celý systém nasávania, vrátane nasávacích ventilov, spaľovacích komôr a horné časti piestov a valcov. Zabezpečuje optimálne čistý palivový systém vrátane injektorov a obnovuje správné rozprašovanie paliva vstrekovačmi.
 
JLM Injector Cleaner odstraňuje znečistenie v systéme nasávania a tým aj emisie uhľovodíkov (HC) a CO2. Tento prípravok tiež obsahuje koncentráciu oktánového posilňovača. Oktánový posilovač zlepšuje spaľovanie paliva v motore, čo zvyšuje výkon a znižuje spotrebu paliva a množstvo škodlivých výfukových plynov.
 
Použitie
Pridajte celý objem 250ml do plnej palivovej nádrže.
Jedno balenie 250 ml dostatočne aditivuje až 60L benzínu.
Minimálne doporučené dávkovanie je 250 ml aditíva na 40 litrov benzínu.
Ak chcete zachovať optimálny výsledok prípravok použite každých 5000 tis. km
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.