Kód: 25784 | Značka: JLM

JLM Petrol Injector Cleaner 250ml

€9,56
Skladom (> 5 ks)

JLM Injector Cleaner je profesionálny čistič benzínového palivového systému vrátane vstrekovačov, vhodný pre všetky staršie ale aj najnovšie motory. Je vhodný aj pre najnovšie Flex-fuel systémy a motory E10. Zlepšuje výkon motora a redukuje výfukové plyny.

 

Kategória: Benzinové produkty
JLM Injector Cleaner je profesionálny čistič benzínového palivového systému. Koncentrovaná prísada dokáže účinne čistiť zanesené vstrekovače a tak obnoviť výkon motoru a zabrániť kolísaniu otáčok, alebo nerovnomernému behu motoru.
 
Výhody
- čistí benzínové vstrekovače
- čistí palivový systém
- čistí systém sania a sacie ventily
- zabraňuje strate výkonu
- upravuje nadmernú spotrebu paliva
- redukuje dymivosť
- vhodné pre všetky benzínové systémy s benzínovými vstrikmi aj s karburátorom
- vhodný pre E10
- zabraňuje korózii palivových komponentov
 
 
Benzín E10?
Je ekologickejší, pretože obsahuje až 10% biologickej zložky - Etanolu. Ale jednou z nevýhod je, že viaže na seba vodu. Čiastočne to rieši problém s kondenzáciou vody v nádrži, ale ak naviazal na seba veľa vody už aj počas prepravy, tak trpia kovové časti palivového systému koróziou. Etanol sám o sebe má vyššie oktánové číslo, ale aby sa dodržalo oktánové čislo benzínu E95, bude musieť byť znížéné oktánové čislo benzínu, kotrý sa mieša s etanolom, aby výsledná hodnota bola 95. Výsledkom je palivo s  energeticky nižšou výdatnosťou čo spôsobuje nižší výkon motoru a vyššiu spotrebu. Tieto negatíva dokáže do určitej miery eliminovať JLM Petrol Injector Cleaner testovaný na palive E10. Zabraňuje korózii palivových komponentov a zabraňuje strate výkonu.
 
 
Čím je  vozidlo so vstrekovacím systémom alebo karburátorom staršie, v saní a vo vstrekovačoch sa hromadia nečistoty vo forme uhlíka. Vstrekovače a sanie sa upchávajú v dôsledku znečistenia a do valcov sa musí dodávať viac benzínu na udržanie dostatočného výkonu. Dôsledkom toho je, že spotreba paliva a emisie sa výrazne zvyšujú.
 
JLM Injector Cleaner čistí celý systém nasávania, vrátane nasávacích ventilov, spaľovacích komôr a horné časti piestov a valcov. Zabezpečuje optimálne čistý palivový systém vrátane injektorov a obnovuje správné rozprašovanie paliva vstrekovačmi.
 
JLM Injector Cleaner odstraňuje znečistenie v systéme nasávania a tým aj emisie uhľovodíkov (HC) a CO2. Tento prípravok tiž obsahuje koncentráciu oktánového posilňovača. Oktánový posilovač zlepšuje spaľovanie paliva v motore, čo zvyšuje výkon a znižuje spotrebu paliva a množstvo škodlivých výfukových plynov.
 
Použitie
Pridajte celý objem 250ml do plnej palivovej nádrže.
Ak chcete zachovať optymálny výsledok prípravok použite každých 5000 tis. km
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.