Kód: J03195 | Značka: JLM

JLM Petrol Hybrid Treatment 250 ml - prísada pre hybridné motory

€13,50
Skladom (>5 ks)
JLM Petrol Hybrid Treatment je aditívum do benzínu, ktoré čistí vysokotlakový palivový systém, preventívne chráni pred zanášaním motora nečistotami a navyše predlžuje životnosť benzínu. Táto prísada je ideálnym riešením na udržanie dlhej životnosti vysokonapäťových hybridných vozidiel.
Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Nevýhody ŠTART-STOP systému (opakovaného zapínania a vypínania benzínového motora na zníženie spotreby paliva) nie sú okamžite viditeľné. V týchto prípadoch nižšie teploty motora a neoptimálne podmienky spaľovania spôsobujú postupné hromadenie usadenín v motore a v systéme vstrekovania paliva. Negatívne účinky sa hneď neprejavia. Časom sa ale môže objaviť chybová kontrolka motora, alebo auto neprejde testom emisií na STK. 
 
JLM Petrol Hybrid Treatment je preventívna prísada do benzínu, ktorá odstraňuje nahromadené nečistoty a zabraňuje ich opätovnému výskytu. Prísada je formulovaná tak, aby odstraňovala usadeniny na vstrekovačoch paliva, ktoré sú spôsobené štart-stop systémom, a zároveň poskytuje nízkotlakovým a vysokotlakovým palivovým čerpadlám extra dávku mazania.
 
Navyše, keďže moderný benzín s etanolom E10 reaguje so vzdušnou vlhkosťou, v palivovej nádrži v priebehu niekoľkých týždňov starne a stráca svoje vlastnosti. Spaľovaním takéhoto benzínu dochádza k nadmernej tvorbe emisií a usadenín v motore. Preto Hybrid Treatment od JLM obsahuje stabilizátor na spomalenie procesu starnutia benzínu E10 a E5, čím sa predlžuje životnosť paliva. Táto funkcia je výhodná najmä pre Plug-In Hybrids (PHEV), ktoré sú často prevádzkované len v elektrickom režime.
 
 
Vlastnosti
- vyvinuté špeciálne pre hybridné benzínovo-elektrické vozidlá
- optimalizované pre motory s priamym vstrekovaním paliva (GDI, FSI,...)
- predlžuje a stabilizuje životnosť paliva E10
- čistí a premazáva palivový systém
- chráni pred zanášaním a usadeninami
- optimalizuje spotrebu paliva a znižuje emisie
 
 
Použitie
Aditívum je špeciálne určené pre vysokonapäťové hybridy, ktoré môžu jazdiť len v elektrickom režime s vypnutým spaľovacím motorom. Ale je tak isto prospešné pre akýkoľvek hybrid, ktorý sa vo veľkej miere používa v mestách. Patria sem nízkonapäťové mikro a mild-hybridné modely vybavené technológiou stop-štart.
 
Keďže Petrol Hybrid Treatment ošetruje palivo, do ktorého sa dávkuje, JLM odporúča, aby sa používal pri každom tankovaní. Pred použitím dobre pretrepte! A pred tankovaním jednoducho nalejte celú 250 ml plechovku aditíva do benzínovej palivovej nádrže. Jedno ošetrenie je vhodné na 40 až 60 litrov benzínu E0, E5 alebo E10, ale pozor na predávkovanie.
 
Prísada Petrol Hybrid Treatment od JLM je určená na pravidelné používanie ako preventívna údržba. Ak by váš hybridný spaľovací motor alebo systém vstrekovania paliva trpel poruchou spôsobenou vysokou úrovňou znečistenia, spoločnosť JLM Lubricants odporúča, aby boli použité vhodnejšie alternatívne produkty z rady výkonných čističov motora, sania a vstrekovania paliva ako je napríklad:
 
Objem 250 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.