Kód: J03175 | Značka: JLM

JLM E10 Fuel Treatment 250ml - stabilizátor benzínu E10

€11,80
Skladom (>5 ks)
JLM E10 Fuel Treatment stabilizuje benzín a poskytuje komplexné ošetrenie paliva pre staršie automobily a všetky benzínové motory, kde použitie paliva E10 môže spôsobovať problémy. Táto benzínová prísada poskytuje ochranu pred koróziou etanolom a poskytuje dobré mazanie a ochranu sediel ventilov. Okrem toho zvyšuje oktánové číslo paliva.
Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Palivá na báze etanolu majú nižšiu schopnosť premazávať palivový systém a rýchlejšie podliehajú stárnutiu. Dôsledkom toho rýchlo klesá oktánové číslo benzínu a palivo stráca mazaciu schopnosť. Palivo s biozložkou etanolu dokáže na seba naviazať vodu, čo vedie ku korózii palivového systému.  To potenciálne vedie k poškodeniu sediel ventilov, klepaniu motora a tvorbe nečistôt v palivovom systéme. Palivá na báze etanolu sú navyše hygroskopické  - viažu na seba vodu a sú korozívne pre konkrétne kovové, gumené a plastové časti.
 
Tieto problémy s palivom E10 (benzín + až do 10% etanolu) rieši prísada do benzínu, špeciálne navrhnutá pre palivá E10. JLM E10 Fuel Treatment je výkonná prísada do palivového systému, ktorá chráni palivový systém pred škodlivými účinkami palív E10.
  
Použitie
- všetky karburátorové motory
- vhodné pre veterány
- malo objemové motory 2T a 4T
- motorky, štvorkolky a skútre
- záhradná technika
  
Vlastnosti
- minimalizuje negatívne vlastnosti benzínu  E10 a E5
- predlžuje životnosť benzínu
- zabraňuje korózii 
- premazáva ventily a sedlá ventilov
- zvyšuje oktánové číslo
- čistí spaľovaciu komoru a vstrekovače
- zlepšuje chod motora 
- nemá negatívny vplyv na katalyzátor
  
Použitie a dávkovanie
Pridajte 1ml aditíva na 1 l benzínu E5 alebo E10 (25 ml aditíva na 25 l benzínu). Fľašu stlačte, kým sa nedosiahne požadovaná dávka. Použite pri každom tankovaní.
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.