Kód: J03175 | Značka: JLM

JLM E10 Fuel Treatment 250ml - aditívum benzínu E10

€11,80
Skladom (>5 ks)
JLM E10 Fuel Treatment je komplexné ošetrenie paliva pre staršie automobily a všetky benzínové motory, kde použitie paliva E10 môže spôsobovať problémy. Táto benzínová prísada poskytuje ochranu pred koróziou etanolom a poskytuje dobré mazanie a ochranu sediel ventilov. Okrem toho zvyšuje oktánové číslo paliva.
Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Palivá na báze etanolu majú nižšiu schopnosť premazávať palivový systém a rýchlejšie podliehajú stárnutiu. Dôsledkom toho rýchlo klesá oktánové číslo benzínu a palivo stráca mazaciu schopnosť. Palivo s biozložkou etanolu dokáže na seba naviazať vodu, čo vedie ku korózii palivového systému.  To potenciálne vedie k poškodeniu sediel ventilov, klepaniu motora a tvorbe nečistôt v palivovom systéme. Palivá na báze etanolu sú navyše hygroskopické  - viažu na seba vodu a sú korozívne pre konkrétne kovové, gumené a plastové časti.
 
Tieto problémy s palivom E10 (benzín + až do 10% etanolu) rieši prísada do benzínu, špeciálne navrhnutá pre palivá E10. JLM E10 Fuel Treatment je výkonná prísada do palivového systému, ktorá chráni palivový systém pred škodlivými účinkami palív E10.
  
Použitie
- všetky karburátorové motory
- vhodné pre veterány
- malo objemové motory 2T a 4T
- motorky, štvorkolky a skútre
- záhradná technika
  
Vlastnosti
- minimalizuje negatívne vlastnosti benzínu  E10 a E5
- predlžuje životnosť benzínu
- zabraňuje korózii 
- premazáva ventily a sedlá ventilov
- zvyšuje oktánové číslo
- čistí spaľovaciu komoru a vstrekovače
- zlepšuje chod motora 
- nemá negatívny vplyv na katalyzátor
  
Použitie a dávkovanie
Pridajte 1ml aditíva na 1 l benzínu E5 alebo E10 (25 ml aditíva na 25 l benzínu). Fľašu stlačte, kým sa nedosiahne požadovaná dávka. Použite pri každom tankovaní.
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie