Kód: 365 | Značka: JLM

JLM sada benzínový detox

€35,90
Skladom (1 ks)
Pripravili sme osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na dekarbonizáciu a čistenie benzínových vstrekovačov, spaľovacej komory a katalyzátoru. Použitie tejto sady vám pomôže obnoviť výkon motoru a udržať jednotlivé komponenty motoru v dobrej kondícii.
Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.9 kg
Ako použiť jednotlivé produkty?
Aj v prípade tankovania prémiového benzínu, dochádza časom k usadzovaniu nečistôt na benzínových vstrekovačoch. Dôsledkom je väčšia dymivosť, zvýšená spotreba benzínu a znížený výkon, pretože nedochádza k presnému dávkovaniu paliva. Zanesené vstrekovače spôsobujú kolísanie otáčok pri voľnobehu, ale aj vtedy, keď je motor v záťaži.
 
Je pravda, že benzínové motory majú menší problém s karbónom a sadzami ako naftové motory, ale aj pri benzínových motoroch sa používa systém recirkulácie výfukových plynov (EGR). V kombinácii s mestskou prevádzkou, kde nie je motor dostatočne zaťažovaný, dochádza vo vnútorných častiach motoru k zanášaniu nečistotami a karbónom. To vedie k zvýšeniu dymivosti a následne k zanášaniu výfukového potrubia vrátane katalyzátoru.
 
Preto sme pre Vás pripravili osvedčenú sadu produktov, ktorá pomôže detoxikovať a oživiť spaľovací a výfukový systém v benzínových motoroch. Na dosihnutie najlepšieho výsledku doporučujeme použiť uvedené produkty do každej nádrže samostatne a to v nasledujúcom poradí: 1. JLM Petrol Injector Cleaner, 2. Catalytic Exhaust Cleaner Petrol 3. Petrol Octane Booster.
 
 
Sada obsahuje
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 23.7.2020
Spokojní aute to pomohlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.