Kód: 365 | Značka: JLM

JLM sada benzínový detox

€31,96
Skladom (>5 ks)
Pripravili sme osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na dekarbonizáciu a čistenie benzínových vstrekovačov, spaľovacej komory a katalyzátoru. Použitie tejto sady vám pomôže obnoviť výkon motoru a udržať jednotlivé komponenty motoru v dobrej kondícii.
Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.9 kg
Ako použiť jednotlivé produkty?
Aj v prípade tankovania prémiového benzínu, dochádza časom k usadzovaniu nečistôt na benzínových vstrekovačoch. Dôsledkom je väčšia dymivosť, zvýšená spotreba benzínu a znížený výkon, pretože nedochádza k presnému dávkovaniu paliva. Zanesené vstrekovače spôsobujú kolísanie otáčok pri voľnobehu, ale aj vtedy, keď je motor v záťaži.
 
Je pravda, že benzínové motory majú menší problém s karbónom a sadzami ako naftové motory, ale aj pri benzínových motoroch sa používa systém recirkulácie výfukových plynov (EGR). V kombinácii s mestskou prevádzkou, kde nie je motor dostatočne zaťažovaný, dochádza vo vnútorných častiach motoru k zanášaniu nečistotami a karbónom. To vedie k zvýšeniu dymivosti a následne k zanášaniu výfukového potrubia vrátane katalyzátoru.
 
Preto sme pre Vás pripravili osvedčenú sadu produktov, ktorá pomôže detoxikovať a oživiť spaľovací a výfukový systém v benzínových motoroch. Na dosihnutie najlepšieho výsledku doporučujeme použiť uvedené produkty do každej nádrže samostatne a to v nasledujúcom poradí: 1. JLM Petrol Injector Cleaner, 2. Catalytic Exhaust Cleaner Petrol 3. Petrol Octane Booster.
 
 
Sada obsahuje
Zľava 18% oproti nákupu produktov jednotlivo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
K Avatar autora | 23.7.2020
Spokojní aute to pomohlo
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie