Kód: 356 | Značka: JLM

JLM benzínová emisná sada

€47,80
Skladom (2 ks)

Pripravili sme pre Vás osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na detox palivového, výfukového a olejového systému v benzínových motoroch. Použitie tejto sady Vám pomôže prejsť testom emisií na STK.

Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 1.1 kg

Ako použiť jednotlivé produkty?

Zvýšené emisie často spôsobuje neúčinný benzínový katalyzátor, zvýšená spotreba olej, prípadne zapečené piestne krúžky.

1.) Preto pred testom emisíí doporučujeme vymeniť olej s preplachom JLM Engine Oil Flush. Tento produkt dokáže uvoľniť zapečené piestne krúžky a odstrániť nečistoty a kaly v olejových kanáloch.

2.) Ak je zvýšená spotreba oleja, do novej olejovej náplne pridajte JLM Stop Smoke, ktorý dokáže vytesniť vôľe vzniknuté opotrebením a znížiť tak spaľovaie oleja.

3.) Do benzínovej nádrže cca na 40L pridajte JLM Petrol Extreme Clean a najazdite aspon 100 km svižnejšou jazdou. Tento produkt veľmi účinne čistí benzínové vstrekovače, spaľovaciu komoru, ale práve vyššími otáčkami pri svižnejšej jazde dokáže účinne čistiť aj výfukové potrubie a katalyzátor.

 

Upozornenie a doporučenie

Samozrejmou podmienkou na uspešný test emiisií je správna funkčnosť systémov ako je katalyzátor, vstrekovače, váha vzduchu, lambda sonda, atď. Doporučujeme pred testom emisí prekontrolovať tieto systémy v overenom servise vrátane tesnosti výfukového potrubia.

 

Sada obsahuje

1x JLM Petrol Extreme Clean - Účinný čistič palivoveho systému
1x JLM Engine Oil Flush Profi 250ml
1x JLM Stop Smoke Profi 250ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.