Kód: 356 | Značka: JLM

JLM benzínová emisná sada

€39,97
Skladom (>5 ks)

Pripravili sme pre Vás osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na detox palivového, výfukového a olejového systému v benzínových motoroch. Použitie tejto sady Vám pomôže prejsť testom emisií na STK.

Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 1.1 kg

Ako použiť jednotlivé produkty?

Zvýšené emisie často spôsobuje neúčinný benzínový katalyzátor, zvýšená spotreba olej, prípadne zapečené piestne krúžky.

1.) Preto pred testom emisíí doporučujeme vymeniť olej s preplachom JLM Engine Oil Flush. Tento produkt dokáže uvoľniť zapečené piestne krúžky a odstrániť nečistoty a kaly v olejových kanáloch.

2.) Ak je zvýšená spotreba oleja, do novej olejovej náplne pridajte JLM Stop Smoke, ktorý dokáže vytesniť vôľe vzniknuté opotrebením a znížiť tak spaľovaie oleja.

3.) Do benzínovej nádrže cca na 40L pridajte JLM Petrol Extreme Clean a najazdite aspon 100 km svižnejšou jazdou. Tento produkt veľmi účinne čistí benzínové vstrekovače, spaľovaciu komoru, ale práve vyššími otáčkami pri svižnejšej jazde dokáže účinne čistiť aj výfukové potrubie a katalyzátor.

 

Upozornenie a doporučenie

Samozrejmou podmienkou na uspešný test emiisií je správna funkčnosť systémov ako je katalyzátor, vstrekovače, váha vzduchu, lambda sonda, atď. Doporučujeme pred testom emisí prekontrolovať tieto systémy v overenom servise vrátane tesnosti výfukového potrubia.

 

Sada obsahuje

1x JLM Petrol Extreme Clean - Účinný čistič palivoveho systému
1x JLM Engine Oil Flush Profi 250ml
1x JLM Stop Smoke Profi 250ml

Zľava 18% oproti nákupu produktov jednotlivo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie