Kód: J06070 | Značka: JLM

JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment - prísada na hydraulické zdvíhadlá

€15,80
Skladom (>5 ks)

JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment je olejová prísada určená na zlepšenie výkonu a funkčnosti hydraulických zdvíhadiel ventilov automobilových motorov. Tieto zdvíhadlá alebo známe ako hydraulické zdvihátka sú zodpovedné za udržiavanie správneho kontaktu medzi vačkovým hriadeľom a ventilmi, čím zabezpečujú hladký chod motora. V zdvíhadlách sa časom môžu hromadiť usadeniny a kaly, ktoré spôsobujú hluk a zníženie výkonu.

Kategória: Servisné produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment je olejová prísada určená na zlepšenie výkonu a funkčnosti hydraulických zdvíhadiel ventilov automobilových motorov. Tieto zdvíhadlá alebo známe ako hydraulické zdvihátka sú zodpovedné za udržiavanie správneho kontaktu medzi vačkovým hriadeľom a ventilmi, čím zabezpečujú hladký chod motora. V zdvíhadlách sa časom môžu hromadiť usadeniny a kaly, ktoré spôsobujú hluk a zníženie výkonu. Prípravok JLM Hydraulic Valve Lifter Treatment je vyvinutý tak, aby rozpúšťal tieto usadeniny a zvyšoval schopnosť hydroštelov správne fungovať. Používaním tohto prípravku môžu majitelia vozidiel znížiť hluk ventilov, obnoviť znížený výkon a predĺžiť celkovú životnosť motora.
 
Výhody 
- rozpúšťa karbónové usadeniny a nečistoty v olejovom systéme 
- uvoľňuje a maže zaseknuté drieky ventilov a hydroštely 
- obnovuje znížený výkon 
- obnovuje efektívnu prácu hydraulických zdvíhadiel ventilov 
- znižuje hluk ventilového rozvodu 
 
Použitie
Odporúčané pre všetky benzínové a naftové motory s turbodúchadlom alebo bez neho. Kompatibilný s minerálnymi a syntetickými motorovými olejmi. Bezpečný pre použitie s katalyzátormi. 
 
Dávkovanie
Pred použitím dobre pretrepte. Objem aditíva pridajte do zohriateho motorového oleja, najlepšie krátko po výmene oleja. Uistite sa, že obsah oleja nepresahuje maximálnu hladinu oleja v motore. Objem 250 ml aditíva je určený na motorovú olejovú náplň 3 až 6 litrov.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.