Kód: J02270 | Značka: JLM

JLM DPF Kit - sada na výmenu DPF kvapaliny 1L bal.

€12,90
Skladom (3 ks)

Dávkovacia súprava JLM DPF Kit je určená na výmenu DPF kvapaliny v autách, ktoré majú samostatnú nádržku  na aditívum pre DPF. Toto aditívum vstrekuje do paliva riadiaca jednotka, aby dochádzalo k úplnej regenerácii DPF. Tento systém je použitý v najnovších naftových autách Peugeot, Citroen, Ford, Mazda a ďalších. Dávkovacia súprava je určná pre náplň JLM Diesel DPF Refill Fluid - aditívum pre FAP/DPF.

Kategória: Čistenie DPF a regenerácia
Hmotnosť: 0.1 kg
 
Dávkovacia súprava JLM DPF Kit a JLM Diesel Refilling Fluid sú vhodné pre takmer všetky značky a modely vozidiel a filtrov pevných častíc ktoré vyžadujú čistenie pomocou regeneračných kvapalín.
 
 
JLM Diesel Refill Fluid je alternatíva pre takmer všetky čistiace kvapaliny na filtre pevných častíc, ktoré používajú výrobcovia automobilov. JLM Diesel DPF Refill Fluid pomáha regenerovať filtre pevných častíc na vozidlách s dávkovacím systémom kvapaliny pre DPF. 
 
Návod na použitie
Pripojte hadicu k bielej čiapočke a pripojte rýchlospojku s priemerom 8 milimetrov na druhý koniec tej istej hadice.
Nahrejte hadičku s hrúbkou 30 milimetrov, až kým nie je tvárna, a pripojte rebrované strany 8 a 10 milimetrov zelený a biely konektor na jeden koniec hadice.
 
Dôležité informácie 
- Pri plnení postupujte podľa pokynov výrobcu vozidla
- Skontrolujte tesnosť nádržky
- Pred naplnením úplne vypustite zásobník
- Naplňte zásobník pomocou doplnkovej súpravy JLM DPF Kit (J02270)
- Vynulujte diagnostický systém vozidla
- určené len na profesionálne použitie
 
 
Videonávod na doplnenie DPF kvapaliny
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.