Doprava zadarmo
Kód: J02250 | Značka: JLM

JLM DPF Cleaning Toolkit - pištol na čistenie DPF

€199,50
Skladom (4 ks)

Aplikačný nástroj na čistenie filtrov pevných častíc DPF/FAP. V kombinácii s s prípravkom na čistenie a preplach DPF JLM DPF Cleaning & Flush Fluidpack - čistenie DPF čistí veľmi znečistené filtre pevných častíc bez demontáže a šetrí motoristom až tisícky eur.

Kategória: Čistenie DPF a regenerácia
Hmotnosť: 1 kg

Chceme vám pomôcť šetriť náklady. Preto sme nastavili veľkoobchodnú cenu na túto profesionálnu sadu. Profi čistenie DPF dokáže teraz spraviť aj zručný autičkár vo svojej dielni. Radi Vám poradíme a pomôžeme. Bez obáv nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

 

Súprava na čistenie DPF dokáže veľmi efektívne vyčistiť zanesený a upchatý filter pevných častíc. Čistiaca sada je určená pre servisy. Vďaka tejto sade dokáže vyškolený personál v servise rýchlo (do 60min) a efektívne odstrániť poruchu s filtrom DPF a zároveň bez nutnosti rozoberania filtru.

 
JLM Diesel DPF Cleaning Toolkit obsahuje:
1. striekaciu pištoľ na stlačený vzduch s vstavaným tlakovým regulátorom
2. pružnú a priehľadnú hadicu s dĺžkou 1,5m
3. kužeľovú rozprašovaciu dýzu
 
Nádrž postrekovača má špeciálny povlak, pretože čistiace kvapaliny sú korozívne. Bez náteru by kvapaliny v nádrži rozprašovača mohli poškodiť vnútornú stranu a znečistiť filtre pevných častíc. Flexibilnou hadicou a kužeľovitými rozprašovacími dýzami môže nástroj na čistenie vozidiel JLM Diesel DPF čistiť filter častíc na väčšine automobilových značiek a modelov bez ohľadu na umiestnenie filtra.
 
Výhody
- Čistí a obnovuje upchaté filtre tuhých častíc (DPF / FAP)
- Cenovo výhodné riešenie problému s filtrom DPF
- Účinné vyčistenie filtru DPF bez nutnosti demontáže
- Vhodný takmer pre všetky značky a modely automobilov
- Tiež rozpúšťa nevyhorené zvyšky oleja
- Nepoškodzuje filter pevných častíc a ostatné časti systému
 
Video ako funguje DPF. Regenerácia a čistenie DPF.
 
Návod na aplikáciu JLM DPF Cleaning & Flush Fluidpack 
1. Zohrejte motor do prevádzkovej teploty a potom ho vypnite. Naplňte nádrž aplikátora 500 mililitrami vysoko koncentrovanej čistiacej kvapaliny JLM DPF. Pripojte striekaciu pištoľ k stlačenému vzduchu; vstavaný regulátor tlaku automaticky reguluje tlak na maximálne 5 barov.
 
2. Pripojte kónickú rozprašovaciu trysku k gumovej hadici na prednom snímači tlaku na filtri pevných častíc. Postupne striekajte čistiacu kvapalinu cez hadicu do filtra pevných častíc v priebehu približne jednej minúty. Urobte to rovnomerne a uistite sa, že tekutina netečie späť do nádrže rozprašovača. Uistite sa, že kvapalina netečie na povrchy motoru, ktoré sú horúce.
 
3. Nechajte kvapalinu pôsobiť vo filtri DPF dve alebo tri minúty. Umiestnite odpadovú nádobu na kvapaliny pod výfukový systém. Spustite motor na dve až tri minúty v rozmedzí 2000 až 3000 otáčok. Je predpoklad, že z výfuku bude vychádzať pena. Vypnite motor.
 
4. Naplňte nádrž s kvapalinou JLM Diesel DPF flush (1,5L). Spustite motor a pripojte kónickú rozprašovaciu trysku k gumovej hadici na prednom snímači tlaku na filtri pevných častíc. Spustite motor ešte raz na dve až tri minúty v rozmedzí 2000 až 3000 otáčok. Teraz postupne rozstrekujte všetku preplachovaciu kvapalinu cez filter DPF.
Je dôležité používať celý jeden a pol litra preplacovacej kvapaliny, aby ste zaručili požadovaný5.  efekt. Po čistení dôkladne vysušte senzorovú hadicu. Ak to neurobíte, môže to nepriaznivo ovplyvniť meranie hodnôt elektronickou riadiacou jednotkou vozidla a spôsobiť poruchy.
 
5. Pre úplnú a dokonalú regeneráciu teraz pridajte JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml do palivovej nádrže. Spustite proces nútenej regenerácie filtra tuhých znečisťujúcich látok pomocou diagnostického zariadenia a elektronickej riadiacej jednotky vozidla alebo približne 20 minút jazdy na diaľnici. Postupujte podľa pokynov príslušného výrobcu vozidla. Dôkladne vyčistite čistiaci nástroj JLM Diesel DPF Cleaning Toolkit vodou po použití.
 
Ak je filter tuhých častíc stále zapchatý aj po ošetrení pomocou čistiaceho a splachovacieho média JLM, bude potrebné ho vymeniť.
 
Videonávod na čistenie a preplach DPF.
 
Odporúčame, aby ste pravidelne pridávali JLM Diesel DPF ReGen Plus do plnej palivovej nádrže, aby ste čo najlepšie udržiavali filetr DPF v dobrek kondícii a zaručili čo najdlhšiu životnosť po čistení. V extrémnych prípadoch a hneď ako sa na palubnej doske rozsvieti kontrolka oranžového kontrolného DPF, odporúčame pridanie čistiaceho prostriedku JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml do paliva.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.