Kód: 368 | Značka: JLM

JLM sada naftový detox

€46,80
Skladom (>5 ks)

Pripravili sme osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na detox naftových vstrekovačov, čistenie turba a naftového katalyzátoru. Použitie tejto sady Vám pomôže obnoviť výkon motoru a udržať jednotlivé komponenty motoru v dobrej kondícii.

Kategória: Naftové produkty
Hmotnosť: 1.1 kg

Ako použiť jednotlivé produkty?

V prípade menej kvalitnej nafty, ale ak v prípade dobrej nafty dochádza časom k usadzovaniu nečistôt na naftových vstrekovačoch. Dôsledkom je väčšia dymivosť, zvýšená spotreba nafty, pretože nedochádza k presnému dávkovaniu nafty. Zanesené vstrekovače spôsobujú kolísanie otáčok pri voľnobehu, ale aj vtedy, keď je motor v záťaži.

V dôsledku recirkulácie výfukových plynov a v kombinácii s mestskou prevádzkou naftového motoru, kedy nieje turbo dostatočne namáhané dochádza k jeho zanášaniu nečistotami a karbónom. To vedie k zvýšeniu dymivosti a následne k zanášaniu výfukového potrubia vrátane naftového katalyzátoru.

Preto sme pre Vás pripravili osvedčenú sadu produktov, ktorá pomôže detoxikovať zanesený naftový systém. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku doporučujeme použiť uvedené produkty do každej nádrže samostatne a to v nasledujúcom poradí: 1. JLM Turbo Cleaner, 2. JLM Injector Cleaner a potom 3. JLM čistič naftového katalyzátoru.

  

Sada obsahuje

1x JLM Diesel Turbo Cleaner 500 ml - čistič turba
1x JLM Diesel Injector Cleaner 250 ml - čistič naftových vstrekovačov
1x JLM Catalytic Exhaust Cleaner diesel 250 ml - čistič naftového katalyzátoru

 

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JW Avatar autora | 6.4.2023
Super produkt ktorý aj funguje. Mám to overené. Použité už viac krát. ????????????????
5
KU Avatar autora | 16.12.2022
Produkt neviem ohodnotiť
5
RG Avatar autora | 22.7.2022
*****
5
PS Avatar autora | 1.3.2021
Naozaj kvalitne a hlavne fungujuce produkty. Za mna super.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.