Doprava zadarmo
Kód: 362 | Značka: JLM

JLM naftová emisná sada

€59,90
Skladom (>5 ks)

Pripravili sme osvedčenú sadu produktov, ktorá slúži na detox palivového, výfukového a olejového systému v naftových motoroch. Použitie tejto sady Vám pomôže prejsť testom emisií na STK.

Kategória: Naftové produkty
Hmotnosť: 1.6 kg

Ako použiť jednotlivé produkty?

Zvýšenú dymivosť pri naftových motoroch často spôsobuje zanesené sanie, EGR, turbo, zvýšená spotreba oleja prípadne zanesené naftové vstrekovače.

1.) Preto pred testom emisíí doporučujeme vymeniť olej s preplachom JLM Engine Oil Flush. Tento produkt dokáže uvoľniť zapečené piestne krúžky a odstrániť nečistoty a kaly v olejových kanáloch.

2.) Ak je zvýšená spotreba oleja, do novej olejovej náplne pridajte JLM Stop Smoke, ktorý dokáže vytesniť vôľe vzniknuté opotrebením a znížiť tak spaľovaie oleja.

3.) Do nafty cca na 40L až 50L pridajte JLM Diesel Extreme Clean a najazdite aspon 100 km svižnejšou jazdou. Tento produkt veľmi účinne čistí naftové vstrekovače, spaľovaciu komoru, ale práve vyššími otáčkami pri svižnejšej jazde dokáže účinne čistiť aj turbo a výfukové potrubie. Reálne testy s prípravkom JLM extreme clean ukázali zníženie dymivosti pri Škode Octavii 1.9 TDI 2003 z 1,13 na 0,7

 

Upozornenie a doporučenie

Samozrejmou podmienkou na uspešný test emiisií je správna funkčnosť systémov ako je turbo, vstrekovače, váha vzduchu, diferenciálne snímače tlakov, DPF, atď. Doporučujeme pred testom emisí prekontrolovať tieto systémy v overenom servise vrátane tesnosti výfukového potrubia.

 

Sada obsahuje

1x JLM Diesel Extreme Clean - Účinný čistič palivoveho systému
1x JLM Engine Oil Flush Profi 250ml
1x JLM Stop Smoke Profi 250ml

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JH Avatar autora | 26.1.2021
opakoval som emisnu kontrolu na STK uspešne ,pri prvej bola zistena až 4-nasobna hodnota CO2
5
PK Avatar autora | 27.7.2020
Zatiaľ som spokojný,pozorujem zmeny na chode motora.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.