Kód: J06056 | Značka: JLM

JLM Catalytic Exhaust Cleaner Petrol 250ml - čistič katalyzátoru

€14,60
Momentálne nedostupné

JLM čistič katalyzátoru je prípravok určený na čistenie palivového a výfukového systému pre benzínové motory. Obsahuje jedinečnú zmes prísad vrátane oktánového posilňovača a silných čistiacich prísad, ktoré su nakombinované tak, aby poskytli hlboké a dôkladné čistenie celého palivového a výfukového systému na benzínových motoroch.

Kategória: Benzinové produkty
Hmotnosť: 0.3 kg
Tento produkt je premenovaný na JLM Emission Reduction Treatment Petrol - aditívum na zníženie emisií. Jedná sa o zmenu názvu, zloženie zostalo rovnaké.
 
 
Výhody
- redukuje emisie
- obnovuje správnu funkciu katalyzátoru
- zvýši výkon motoru
- čistí vstreky a celý palivovový systém
- ochrana proti korózii
- zabraňuje zalepeniu ventilov
- čistí lambda sondu
- upravuje nepravidelný voľnobeh a klepanie motoru
 
 
Použitie
Vhodné pre všetky benzínové motory s katalyzátrom aj bez katalyzátora.
 
Aplikácia
Nalejte obsah fľaše do benzínovej nádrže pred naplnením nádrže benzínom. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vykonajte skúšobnú jazdu na určitý čas pri stredných otáčkach. Pre rýchle výsledky môže byť produkt pridaný k malému množstvu benzínu, 20 až 30 litrov. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov nechajte motor bežať najmenej 20 - 30 minút pri 2000 - 3000 ot / min.
 
Dávkovanie
Jedna fľaša je dostatočná na 40 - 60 litrov benzínu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite jednu fľašu každých 3000 km.
 
 
Preventívna údržba
Pravidelné používanie katalytického čističa výfukových systémov JLM (približne každých 6000km ) pomôže udržať palivo a výfukový systém v dobrom stave. To všeobecne zvyšuje účinnosť a výkon a pomáha predchádzať zbytočným a nákladným mechanickým poruchám.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 3.6.2020 20:02
Je tento výrobok kvalitný alebo je to len atrapa?
Odpovedať
J Avatar autora 4.6.2020 08:11
Nech sa vyjadria zákazníci, čo im to pomohlo a či im to pomohlo. Buď je KAT úplne KO, a tam už nepomôže žiadne aditívum. Vo veľa prípadoch je katalyzátor zanesený a pridaním aditíva sa lepšie prepáli a opäť pekne funguje.
Výrobca aditív JLM Lubricants vyvinul unikátny produktový sortiment pre profesionálov a spotrebiteľov v automobilovom priemysle. Každý výrobok bol vyvinutý podľa najvyšších štandardov a využíva najnovšie dostupné technológie aditív.
 
JLM Poskytuje produkty najvyššej kvality profesionálom v automobilovom priemysle. Cieľom produktov JLM  je udržiavať čo najnižšie hodnoty emisií CO2 a zabránniť opravám automobilov v dôsledku opotrebovania a poškodenia citlivých systémov.