Diesel DPF Refill Fluid - náplň pre DPF filtre ako univerzálna alternatíva

JLM predstavuje podstatne vylepšené aditívum pre filtre pevných častíc.
 
Na zaistenie správnej regenerácia nahromadených sadzí v DPF filtri, majú niektoré autá systém FBC (Fuel Borne Catalyst). Tento systém má vlastný zásobník s aditívom, ktoré riadiaca jednotka dávkuje do nafty a tým je zabezpečená dobrá regenerácia filtra častíc. Zásobník, ktorý sa montuje do auta ako pevná nádržka, alebo ako plastový vak, je potrebné počas prevádzky auta niekoľkokrát naplniť.
 
Produkt JLM Diesel DPF Refill Fluid, bol navrhnutý ako alternatívny náhradný diel pre trh s autodielmi. JLM DPF náplň je vhodná pre veľké množstvo modelov aut (viac ako 2000) od rôznych výrobcov, ako je napríklad Peugeot, Citroen, Ford, Volvo, Fiat, Lancia, Mazda, Volkswagen, Skoda a Mini.jlm-dpf-napl-peugeot-citroen-ford-volvo-mazda
Toto FBC aditívum je vhodné pre všetky, momentálne známe, originálne čísla produktov jednotlivých koncernov vrátane PSA Particulate Fluid 973665, 997995, 973685,973686, C973685, C973686; Eolys DPX 42, DPX 176; Ford Particulate Fluid 1337646, Powerflex a  VW Satacen 25.
 
JLM náplň Diesel DPF Refill Fluid bola uvedená na trh v roku 2012 na automobilovom veľtrhu Automechanika vo Frankfurte. Náplň je dostupná v 1 litrových baleniach. Vďaka univerzálnemu kitu na doplnenie aditíva JLM DPF Refill Kit je možné veľmi jednoducho doplniť spotrebovanú náplň. Dokonca je možné doplniť aj vaky s aditívom bez nutnosti ich celej výmeny.


Videonávod na doplnenie DPF kvapaliny
 
“Vďaka tomu, že vývoj a výroba tohoto produktu je kompletne pod našou správou, môžeme zaistiť zodpovedajúcu kvalitu produktu, jeho balenia a distribúcie” povedal generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti JLM Gilbert Groot. Tak isto vieme prispôsobiť cenu dopytu. Očakávame výrazný rast predaja tohoto produktu, vďaka jeho univerzálnosti v celom automobilovom segmente. 
 
U nás v JLM je na prvom mieste efektivita a ekológia vzhľadom na životné prostredie. Vyvíjame preukázateľne efektívne produkty, aby sme pomohli zachovať spaľovacie motory v čo najlepšom stave. Naše aditíva slúžia na jednej strane ako prevencia vzniku porúch, ale tak isto riešia konkrétne problémy v motoroch. Naše vysoko kvalitné aditíva dodávame profesionálom v automobilovom priemysle.