PRO-TEC

PRO-TEC LPG System Clean & Protect 120ml
€17,95

PRO-TEC LPG System Clean & Protect podstatne redukuje oder a opotrebovanie, zaisťuje optimálnu ochranu pred 'klepaním ventilov' a absorbuje škodlivú vlhkosť a tým chráni celý systém pred koróziou. Spoľahlivo predchádza formovaniu spalín a chráni skvapalnený plyn (LPG) pred okysličovaním, ktoré je spôsobené starnutím plynu.

Na dotaz 
Detail
Kód: 3573
PRO-TEC LPG Valve Lube 500ml
€13,35

PRO-TEC LPG Valve Lube 500ml je vysoko aktívne palivové aditívum, redukujúce oder a trenie na sedlách ventilov, poskytuje im trvalú ochranu. Čistí a maže tiež hornú časť spaľovacej komory a formuje ochrannú bariéru medzi ventilom a ventilovým sedlom.Optimalizuje rozptýlenie tepelného zásobníka pre zlepšenie chladenia ventilov a ventilových sediel.

Na dotaz 
Detail
Kód: 3574
PRO-TEC Petrol System Cleaner LPG 375ml
€16,55

PRO-TEC Petrol System Cleaner LPG je produkt vyvinutý pre LPG systémy. Odstraňuje aj najmenšie čiastočky živice a znečistenia v spaľovacej komore. Poskytuje ochranu ventilov pred oderom, trením a koróziou. Optimalizuje spaľovanie a emisie a predlžuje životnosť motora. Pravidelné používanie zabezpečuje dlhotrvajúcu stabilitu paliva.

Skladom  (1 ks)
Detail
Kód: 3572
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom