Spoločnosť JLM Lubricants uvádza na trh inovatívne aditívum pre hybridné vozidlá

Globálna značka JLM Lubricants so sídlom v Holandsku, ktoré je považované za výrobnú veľmoc, uvádza na trh špeciálne aditívum pre hybridné vozidlá. Ochráni spaľovací motor, ktorý je v prevádzke len krátke časové intervaly, keď pomáha elektrickému motoru.
 
Gilbert Groot, zakladateľ spoločnosti JLM vysvetľuje: „Dopyt po hybridoch rastie úmerne s úsilím o znížení emisií v mnohých krajinách. Hybridy ale majú špecifickéjlm-aditívum-pre-benzinove-hybridne-motory problémy. Jednou z nevýhod je napríklad opakované zapínanie a vypínanie benzínového motora za účelom zníženia spotreby paliva vedie k postupnej akumulácii škodlivých usadenín v motoru a systému vstrekovania paliva, čo je spôsobené výslednou nižšou teplotou a neoptimálnymi spaľovacími podmienkami. Vodič si bohužiaľ uvedomí, že niečo nie je v poriadku, až keď auto neprejde cez emisnú kontrolu alebo keď má poruchu.“
 
„V prípade JLM Petrol Hybrid Treatment sme vyvinuli palivové aditívum na preventívnu údržbu, ktoré pomáha vyčistiť tieto usadeniny a predchádza sa tomu, aby sa opäť vytvorili. Toto unikátne zloženie tiež rieši usadeniny vo vstrekovači paliva, ktoré vznikajú kvôli pravidelnému vypínaniu motora a zároveň poskytujú nízko a vysokotlakovým palivovým čerpadlám extra dávku mazania.“ dodáva Groot.
 
U moderného benzínu zmiešaného s etanolom navyše dochádza k reakcii so vzduchom v palivovej nádrži a v priebehu niekoľkých týždňov starne. Keďže má potom palivo zhoršenú kvalitu, neprebieha čisté spaľovanie a dochádza k hromadeniu ďalších usadenín. JLM Petrol Hybrid Treatment obsahuje extra prípravok na úpravu paliva, ktorý spomaľuje proces starnutia, čo predlžuje použiteľnú životnosť paliva. Táto funkcia je najmä užitočná pre plug-in hybridy (PHEV), ktoré často jazdia len v  elektrickom režime.
 
„Napriek tomu, že aditívum JLM Petrol Hybrid Treatment je vyvinuté pre vysokonapäťové hybridy, na ktorých sa dá jazdiť výlučne v elektrickom režime s vypnutým spaľovacím motorom, je tiež prospešné pre akýkoľvek hybrid, ktorý sa vo veľkej miere používa v mestách. Týka sa to aj nízkonapäťových mikro a mild-hybridných modelov, ktoré sú vybavené technológiou stop-štart. 
 
„Od našich globálnych distribútorov sme zaznamenali celosvetový dopyt po tomto produkte. Výborne sa hodí pre hybridy, keďže ide o vysokokvalitné aditívum, ktoré bolo dôkladne testované, aby sme zaistili, že funguje tak, ako je uvedené na obale. A samozrejme má značku dôveryhodnosti JLM, ako aj všetky naše produkty,“ na záver povedal Groot.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie